Poseł PO przekazał tragiczne wieści. Nie żyje radna miejska z Radomia

i

Autor: Facebook / Konrad Frysztak Radna miejska z Radomia, Małgorzata Zając, nie żyje. O śmierci kobiety poinformował na swoim profilu facebookowym poseł PO Konrad Fyrsztak

Śmierć radnej

Poseł PO przekazał tragiczne wieści. Nie żyje radna miejska z Radomia

2022-09-19 10:18

Radna miejska z Radomia, Małgorzata Zając, nie żyje. O śmierci kobiety poinformował na swoim profilu facebookowym poseł PO Konrad Fyrsztak. Miała 62 lata, a w radzie miasta w Radomiu zasiadała od 2015 r. Pracowała w miejscowej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i była zastępcą dyrektora domu pomocy społecznej przy ul. Struga.

Poseł PO przekazał tragiczne wieści. Nie żyje radna miejska z Radomia

Poseł PO Konrad Fyrsztak poinformował o śmierci radnej miejskiej z Radomia - wpis poświęcony Małgorzacie Zając pojawił się na profilu facebookowym parlamentarzysty w niedzielę, 18 września, wieczorem. Kobieta zmarła w wieku 62 lat. Jak informuje, radom.naszemiasto.pl, funkcję radnej miasta w Radomiu pełniła od 2015 r., zastępując w trakcie trwania kadencji Jerzego Zawodnika. W obecnej zasiadała w następujących komisjach:

  • Komisji Budżetowej;
  • Komisji do spraw Majątku Spółek Miejskich;
  • Komisji do spraw Polityki Senioralnej i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi;
  • Doraźnej Komisji ds. Budowy Radomskiego Centrum Sportu.

Małgorzata Zając pracowała na co dzień w radomskiej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i była zastępcą dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ul. Struga w Radomiu. Angażowała się w pomoc osobom chorym, niezaradnym życiowo i ubogim.

- Odeszła nasza wieloletnia koleżanka. Członkini Platforma Obywatelska Radom i radna Rady Miejskiej w Radomiu Małgorzata Zając. Gosiu spoczywaj w pokoju! - napisał poseł PO.

Czytaj też: Wideo z gołym nauczycielem z Garwolina krąży między mieszkańcami! Teraz mogą za to odpowiedzieć

Czytaj też: Pogrzeb proboszcza spod Garwolina. Biskup Gurda o domniemanej próbie samobójczej 48-latka

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Mija pół roku od śmierci prof. Mariana Zembali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE