Wideo z gołym nauczycielem z Garwolina krąży między mieszkańcami! Teraz mogą za to odpowiedzieć

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Wideo, na którym widać nagiego nauczyciela jednej ze szkół w Garwolinie, wyciekło do internetu, zdj. ilustracyjne

mężczyzna ofiarą zemsty?

Wideo z gołym nauczycielem z Garwolina krąży między mieszkańcami! Teraz mogą za to odpowiedzieć

2022-09-16 11:18

Wideo, na którym widać nagiego nauczyciela jednej ze szkół w Garwolinie, wyciekło do internetu. Dyrektor placówki zgłosił wszystko na policję, a mężczyzna został zawieszony w obowiązkach. Odpowiedzialność karna za doprowadzenie do zdarzenia grozi w tym przypadku nie nauczycielowi, ale osobom, które nie zastanawiając się, rozpowszechniały wideo w internecie.

Wideo z gołym nauczycielem z Garwolina krąży między mieszkańcami! Teraz mogą za to odpowiedzieć

Nauczyciel z Garwolina nagi w filmie wideo dostępnym w internecie - tamtejsza policja otrzymała w tej sprawie zgłoszenie od dyrektora placówki, który wpłynęło kilka dni temu. Postępowanie wszczęto w kierunku kierunku art. 191a kk, czyli "kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5". - W tej sprawie to nauczyciel jest poszkodowany, więc za przestępstwo może odpowiedzieć nie tylko osoba, która jako pierwsza umieściła nagranie w sieci, ale też pozostałe, które je podawały dalej - mówi młodsza aspirant Małgorzata Pychner, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Czytaj też: 17-latek chciał się zabawić, więc ukradł golfa. Zostawił ciężko rannego seniora na drodze pod Wyszkowem!

Jak informuje egarwolin.pl, nauczyciel z Garwolina został zawieszony w obowiązkach, a portalowi udało się nawet do niego dotrzeć. Na nagraniu nie tylko zdejmuje bokserki, ale też prowadzi rozmowę z nieznaną osobą. Jak sam twierdzi, do zdarzenia doszło 1,5 roku temu.

- Wysłałem je do osoby dorosłej. Wiem, co zrobiłem i czego nie zrobiłem. Też jestem w tym pokrzywdzony. Zaraz po złożeniu zawiadomienia przez dyrektora, sam udałem się na policję i złożyłem wyjaśnienia. Proszę o uszanowanie uczuć moich i mojej rodziny - mówi egarwolin.pl mężczyzna.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Zgon 42-latka podczas interwencji policji w Radymnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają