Radom. Jego motor "tańczył", a później runął na ulicę i sunął przez kilkanaście metrów! Szokujące WIDEO!

2021-07-21 15:05
Radom. Jego motor tańczył, a później runął na ulicę i sunął przez kilkanaście metrów! Szokujące WIDEO!
Autor: fsHH.cc0/Pixabay.com Motocyklista wyjeżdżający z Radomia w kierunku Iłży zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód, ale najechał na wysepkę (zdj. ilustracyjne)

Motocyklista wyjeżdżający z Radomia w kierunku Iłży zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód, ale najechał na wysepkę. Nie wiadomo, czy jej nie zauważył, czy może liczył, że się przed nią zmieści, ale tuż po uderzeniu zupełnie stracił kontrolę nad maszyną, który, jak informuje kanał Stop Cham, "tańczył na jezdni", po czym przewrócił się i sunął kilkanaście metrów po ulicy.

Radom. Jego motor "tańczył", a później runął na ulicę i sunął kilkanaście metrów! Szokujące WIDEO!

Kanał Stop Cham na Youtubie opublikował wideo z przerażającego zderzenia na jednej z ulic Radomia. Wyjeżdżający z miasta w kierunku Iłży motocyklista zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód, ale albo nie zauważył znajdującej się na tym samym pasie wysepki, albo po prostu liczył, że ją ominie i zmieści się w luce prowadzącej na prawy pas. Motor najechał na wysepkę, a później zaczął "tańczyć na jezdni", a następnie przewrócił się i sunął po ulicy przez kilkanaście metrów, niszcząc jeszcze jeden ze znaków drogowych. Mimo fatalnie wyglądającego upadku motocyklista po chwili sam podniósł się z jezdni i podszedł do motocykla. W tym czasie zatrzymał się przy nim kierowca samochodu, który wyprzedzał.

- Cały jesteś, ej? - spytał mężczyzna z auta, ale okazało się, że motocyklista nie potrzebuje pomocy.

Czytaj też: Mieszka pod Przysuchą w drewnianym domku bez łazienki! Ośrodek pomocy społecznej chciał pieniędzy, choć nie miał prawa!

Czytaj też: Brzeźce. Cofał opla i przejechał 30-latkę! Nie odzyskała przytomności. Są zarzuty!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE