Radom: Kino Studyjne w Elektrowni wznawia działalność. Będą promocyjne bilety!

2020-06-05 9:07 MK
Radom: Kino Studyjne w Elektrowni wznawia działalność. Będą promocyjne bilety!
Autor: Mazowieckie Centrum Sztuki Wspólczesnej Elektrownia w Radomiu Radom: Kino Studyjne w Elektrowni wznawia działalność. Będą promocyjne bilety!

Wiele osób z niecierpliwością czekało na tę informację. Od soboty, 6 czerwca, Kino Studyjne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu wznawia projekcje. Dla widzów kino ma niespodziankę. W dniach od 6 do 11 czerwca obowiązują promocyjne ceny biletów: 13 zł na wszystkie filmy.

W sobotę, 6 czerwca, po trzymiesięcznej przerwie, Kino Studyjne Elektrownia wznawia działalność. W pierwszym okresie kino wznawia filmy, które miały mieć premierę w marcu (,,Małe Kobietki’’) lub były na ekranie bardzo krótko (,,Sala samobójców". "Hejter). Kontynuowane będą rozpoczęte cykle: Oscary 2020 (,,Gorący temat’’) i Dyskusyjny Klub Filmowy - tu będzie premiera skandynawskiego filmu ,,Biały. Biały dzień’’. Kino nie zapomina o najmłodszych i zaprasza na adaptację powieści Astrid Lindgrend ,,Dzieci z Bullerbyn’’. ,,Obrazy bez autora” to premierowa propozycja kina. Reżyserem filmu jest Florian Henckel von Donnersmarck, autor słynnego ,,Życia na podsłuchu”.

Pod koniec czerwca Elektrownia zaprasza przez całe wakacje do kina plenerowego. Niewykorzystane zaproszenia i karnety zachowują ważność do 31 sierpnia 2020 roku. Dla widzów kino ma niespodziankę: w dniach od 6 do 11 czerwca obowiązują promocyjne ceny biletów: 13 zł na wszystkie filmy.

W kinie będą obowiązywać następujące zasady:

  • przed wejściem na teren instytucji pomiar temperatury
  • maseczki i rękawiczki (lub dezynfekcja dłoni)
  • zachowanie bezpiecznej odległości (1,5m)
  • 50% miejsc na widowni (miejsca oznakowane)
  • wyjście z kina drzwiami po lewej stronie ekranu
  • dezynfekcja i wietrzenie sali między seansami
  • należy przyjść wcześniej
  • szatnia będzie nieczynna
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Pełne wzruszeń pożegnanie ściętej topoli w Krakowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.