Radom. Mógł wylecieć w powietrze! Ktoś przeciął przewód paliwowy w aucie działacza KOD-u!

2020-02-20 20:41 Michał Michalak
Radom. Mógł wylecieć w powietrze! Ktoś przeciął przewód paliwowy w samochodzie działacza KOD-u!
Autor: Sąd Okręgowy w Radomiu Do zdarzenia doszło przed budynkiem Sądu Rejonowego w Radomiu

Chodzi o Andrzeja Majdana, który w czasie zdarzenia był w budynku Sądu Rejonowego w Radomiu. Działacz KOD-u jest oskarżony o udział w bójce, do której doszło w 2017 r. w czasie manifestacji poświęconej rocznicy Radomskiego Czerwca'76. Pod nieobecność mężczyzny ktoś przeciął przewód paliwowy w aucie działacza KOD-u, co mogło nawet doprowadzić do wybuchu.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Radom, ktoś przeciął przewód paliwowy w aucie, w czasie gdy Majdan był w budynku Sądu Rejonowego w Radomiu. Działacz KOD-u jest oskarżony - razem z grupą narodowców - o udział w bójce, do jakiej doszło w 2017 r. W czasie obchodów Radomskiego Czerwca'76 członkowie poświęconej rocznicy manifestacji zostali zaatakowani przez grupę kilkunastu młodych ludzi, z czego większość miała koszulki z logo Młodzieży Wszechpolskiej.

Nie wiadomo, kto przeciął przewód paliwowy w aucie Majdana, ale mogło to doprowadzić do tragedii. Znane są przypadki, gdy po takim działaniu w samochodzie wybuchał pożar. Wyciekające paliwo zapalało się m.in. od nagrzanego wydechu, a pojazd mógł wtedy nawet wylecieć w powietrze.

Zbiórka krwi pod komendą w Radomiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.