Radom. Wyzywała i straszyła dzieci! Maluszki bały się chodzić do przedszkola

2020-10-29 14:29 Michał Michalak
Radom. Wyzywała i zastraszała dzieci! Maluszki bały się chodzić do przedszkola
Autor: Katrina_S/cc0/Pixabay.com Opiekunka z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomiu wyzywała i zastraszała małe dzieci

Przed sądem w Radomiu ruszył proces opiekunki, która wyzywała i straszyła dzieci. Maluszki bały się chodzić do Publicznego Przedszkola nr 5, gdzie pracowała kobieta. Cała sprawa wyszła na jaw w maju ub.r., gdy rodzice jednego z dzieci nagrali 59-latkę. Słychać w nim, jak opiekunka straszy i wyzywa maluszki, grożąc im "zawijaniem w dywan" i "jedzeniem w łazience.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Radom, przed sądem w Radomiu ruszył proces opiekunki, który wyzywała i straszyła dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5. Maluszki tak bały się kobiety, że nie chciały przychodzić na zajęcia do placówki. Sprawy w swoje ręce wzięli rodzice jednego z dzieci, którzy w maju ub.r. nagrali 59-latkę, gdy straszyła i wyzywała przedszkolaki. Opiekunka groziła im ponadto m.in. "zawinięciem w dywan i wywaleniem" i "jedzeniem w łazience". Przedszkolanka miała też poniżać i ośmieszać maluszki.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Radom, kobieta, która wyzywała i straszyła dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomiu, nie przyznaje się do winy. 59-latka twierdzi, że nagranie zostało zmanipulowane, a zawarte w nim wypowiedzi są wyrwane z kontekstu. Opiekunka miała wyzywać i straszyć w sumie siedmioro dzieci, z których dwoje oprócz strachu przed chodzeniem do przedszkola stało się agresywne. Za zarzut znęcania się psychicznego nad dziećmi, jaki jej postawiono, przedszkolance grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Pieścirogi. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne! Kompletnie pijana 37-latka rozbiła się o drzewo!

Psy zagryzły mi ojca.