Ulica 25 Czerwca do remontu! Kiedy ruszą prace?

2019-10-18 9:25
Ulica 25 Czerwca w Radomiu do remontu! Kiedy ruszą prace?
Autor: Google Street View

Prawdopodobnie w tym roku Wodociągi Miejskie w Radomiu ogłoszą przetarg na remont pierwszego odcinka ulicy 25 Czerwca. Jest to część III etapu modernizacji i rozbudowy miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej. Prace ruszą w przyszłym roku.

Podstawowym warunkiem rozpoczęcia remontu ulicy 25 Czerwca, było udostępnienie trasy N-S w całości dla ruchu samochodowego.

- Całkowite wyłączenie ulicy 25 Czerwca z użytkowania spowodowałoby korki, dlatego jest to kwestia otwarta i z pewnością będzie to zorganizowane w ten sposobów, aby jak najmniej utrudnić życie mieszkańcom Radomia i przeprowadzić prace związane z remontem - mówi Kajetan Orzeł rzecznik prasowy Wodociągów Miejskich w Radomiu.

W ramach III etapu zostanie wybudowane i zmodernizowane ponad 100 km kanalizacji sanitarnej, blisko 60 km sieci wodociągowej oraz ponad 13 km kanalizacji deszczowej. Łączny koszt III etapu to ponad 370 mln zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE