Uwaga kierowcy! W piątek mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w ścisłym centrum Radomia!

2020-06-05 13:25 MK
Uwaga kierowcy! W piątek mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w ścisłym centrum Radomia!
Autor: MK Uwaga kierowcy! W piątek mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w ścisłym centrum Radomia!

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu poinformował, że w związku ze zgromadzeniem publicznym i przemarszem, w piątek, 5 czerwca, w godzinach około 17:00-19:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na kilku liniach w ścisłym centrum Radomia.

Jak informuje MZDiK, zgromadzenie rozpocznie się na placu Corazziego, przed gmachem Urzędu Miejskiego w Radomiu. Następnie jego uczestnicy (według zapowiedzi organizatorów będzie to od 50 do 100 osób) przejdą ulicą Żeromskiego przed pomnik Czerwca ’76 przy skrzyżowaniu z ulicą 25 Czerwca. Może to spowodować tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 1, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 18, 19 i 24.

- Prosimy wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie trasy tego przemarszu, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia w podanych godzinach – mówi Dawid Puton rzecznik MZDiK w Radomiu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Plażing w modzie. Polska trendsetterem narodów. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 52

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.