Wierzchy. Ciężarówka wpadła w poślizg i skończyła w rowie. Zgubiła swój ładunek [ZDJĘCIA]

2021-01-13 16:10 at
Wierzchy. Ciężarówka wpadła w poślizg i skończyła w rowie. Zgubiła swój ładunek
Autor: Policja Mazowsze Przez około trzy godziny droga wojewódzka nr 707 była zablokowana w związku z incydentem.

W miejscowości Wierzchy (pow. grójecki) doszło dzisiaj (13 stycznia) do incydentu drogowego z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego płytki ceramiczne. Kierowca pojazdu stracił na nim panowanie po tym, gdy maszyna wpadła w poślizg i znalazła się częściowo poza jezdnią. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie, uszkodzony został natomiast inny samochód.

Wierzchy. Ciężarówka zablokowała drogę

Do incydentu drogowego z udziałem samochodu ciężarowego doszło dzisiaj (13 stycznia) około godz. 9.00 w miejscowości Wierzchy. Pojazd wpadł w poślizg i znalazł się częściowo z przydrożnym rowie, blokując drogę wojewódzką nr 707. Na domiar złego z ciężarówki wypadły przewożone przez nią płytki ceramiczne, a jedna z nic uderzyła w maskę i szybę innego samochodu, który w momencie zdarzenia również przejeżdżał przez Wierzchy. Usuwanie skutków zdarzenia oraz udrażnianie drogi trwało przez około trzy godziny. W tym czasie zorganizowano objazd przez miejscowość Strzałki. 

ZOBACZ: Wyszków. Dzieci 30-latki w mieszkaniu z martwym mężczyzną. Prokuratura: Brali dopalacze

Kierowca ciężarówki został przebadany przez policjantów pod kątem trzeźwości, w jego organizmie nie było alkoholu. Żadna z osób uczestniczących w incydencie nie wymagała transportu do szpitala.

PRZECZYTAJ: Płock. Aktywistki LGBT przed sądem za profanację wizerunku Matki Bożej. Kaja Godek na rozprawie [ZDJĘCIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Dlaczego synowie minister Emilewicz korzystali ze stoku?