Wysokin. Strażak zginął w pożarze własnego domu! Jego matka w ciężkim stanie

2020-10-14 13:28 Michał Michalak
Wysokin. Strażak zginął w pożarze własnego domu! Znana przyczyna
Autor: LucianodeGraaf/cc0/Pixabay.com Strażak z Wysokina zginął w pożarze własnego domu

Strażak z Wysokina zginął w pożarze własnego domu. Budynek częściowo spłonął, ale 53-letni mężczyzna zatruł się czadem, który wydobywał się najprawdopodobniej z przewodów kominowych instalacji grzewczej. To jej awaria mogła być przyczyną pożaru, do którego doszło we wtorek przed godz. 5.30. Matka strażaka, która mieszkała razem z nim, trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

Jak informuje Radio Plus Radom, strażak zginął w pożarze własnego domu przy ul. Warszawskiej w Wysokinie. Tę informację przekazał stacji wójt gminy Odrzywół Marian Kmieciak, zdradzając przy okazji kulisy tragicznego zdarzenia. We wtorek przed godz. 5.30 najprawdopodobniej z przewodów kominowych instalacji grzewczej zaczął wydobywać się czad, który doprowadził do śmierci strażaka. To jej awaria mogła spowodować pożar. W akcji gaśniczej uczestniczyło 5 samochodów straży pożarnej, ale część budynku uległa spaleniu.

Strażak, który zginął w pożarze własnego domu, to 53-letni funkcjonariusz jednej z miejscowych OSP. Poszkodowana w zdarzeniu została także jego matka, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Przysusze.

Gostynin. Ciało bez głowy znalezione w rowie! Makabryczne odkrycie na obwodnicy

Mazowieckie. Gwałty, zabójstwa, rozboje. Najgorsi przestępcy na wolności! [GALERIA]

Eksplozja 5-tonowej bomby z czasów II Wojny Światowej "Tallboy"