QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

2021-10-10 5:10
Rihanna
Autor: Youtube.com/Rihanna

Ile wzrostu mają wielkie gwiazdy showbiznesu? Niektóre są wielkie także wzrostem, inne zaskakują niewielkimi rozmiarami! Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, że wzrost gwiazd może szokować. Chyba, że masz wszystkie ciekawostki ze świata showbiznesu w małym palcu i zaimponujesz znajomym wynikiem w naszym quizie. Odważysz się spróbować swoich sił?

Ile wzrostu mają wielkie gwiazdy showbiznesu? Niektóre są wielkie także wzrostem, inne zaskakują niewielkimi rozmiarami! Tymczasem kamera i aparat potrafią uczynić cuda i w efekcie niewielka gwiazdka może wydawać się wysoka jak modelka. Chociaż... nie wszystkie modelki są tak wysokie, jakby się wydawało. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, że wzrost gwiazd może wprawić w szok i niedowierzanie. Chyba, że masz wszystkie ciekawostki ze świata showbiznesu w małym palcu i zaimponujesz znajomym wynikiem w naszym quizie. Odważysz się spróbować swoich sił?

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?

NIE PRZEGAP: Wstrząsające wyznanie Emily Ratajkowski! "Byłam molestowana"

NIE PRZEGAP: Księżna Kate i William wyznali prawdę! Poszli w ślady Meghan Markle

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE