Księżna Kate i William wyznali prawdę! Poszli w ślady Meghan Markle

2021-10-04 16:20
księżna Kate i książe William
Autor: Rex Features/East News

Niebywałe! Księżna Kate i książę William oraz Meghan Markle i książę Harry wydają się swoimi całkowitymi przeciwieństwami. Jednak jak wyznała ostatnio pierwsza z książęcych par, pod pewnymi względami Kate i William postanowili pójść w ślady uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej. Będziesz bardzo zaskoczony!

Czy to możliwe, by księżna Kate i książę William zaczęli naśladować Meghan Markle i księcia Harry'ego? Zdawałoby się, że te dwie książęce pary to swoje całkowite przeciwieństwa, a z powodu konfliktu w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie do pomyślenia jest, by Kate i William zaczęli naśladować zbuntowanych uciekinierów. A jednak pod pewnym względem postanowili iść w ich ślady. Chociaż książę William to przecież prawdopodobny następca brytyjskiego tronu, nie zawahał się wykorzystać pewnego pomysłu Meghan Markle i młodszego brata na życie. Co zmieniło się w życiu Kate i Williama? Wyznali prawdę podczas wizyty w Irlandii Północnej, a konkretnie na uczelni Ulster University.

NIE PRZEGAP: Wstrząsające wyznanie Emily Ratajkowski! "Byłam molestowana"

NIE PRZEGAP: Księżniczka ucieka z dworu do Nowego Jorku! "Nowi Harry i Meghan"

Sonda
Wolisz księżną Kate czy księżną Meghan?

Pracownicy uczelni zaznajomili Kate i Williama ze swoim zwierzyńcem. Kate odważyła się nawet wziąć na ręce wielkiego pająka! Wszystko to sprawiło, że książęta Cambridge uchylili rąbka tajemnicy w kwestii zwierząt we własnym domu. "Mieliśmy pełno zwierząt w trakcie lockdownu, w takiej sytuacji zwierzęta są często jak terapia" - zaczęła Kate. "Mamy mnótwo kurczaków" - dodał William. A przecież Meghan i Harry hodują kurczaki w ogródku swojej kalifornijskiej rezydencji! Ciekawe, czyje kury niosą się lepiej?

NIE PRZEGAP: Meghan Markle zarobi fortunę? Te reklamy zostały zakazane!

NIE PRZEGAP: Meghan Markle okłamała księcia Harry'ego?! Przeszłość księżnej ujawniona

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Beszamel: Kurczak - wartość odżywcza mięsa z kurczaka, właściwości, zastosowanie kulinarne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE