Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022. Same sukcesy czekają ten znak zodiaku!

2022-05-13 7:05
13.05.2022. Horoskop dzienny: piątek
Autor: MabelAmber /Pixabay.com 13.05.2022. Horoskop dzienny: piątek

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022. Sprawdź dzienny horoskop. Co może cię spotkać? Byka czekają sukcesy, Rak wpadnie w szał zakupów, a Pannę czeka błogi spokój. Zobacz horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Sprawdź dzienny horoskop na piątek, 13.05.2022.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 13 maja dla swojego znaku zodiaku.

Polecamy: Lato 2022. Pogoda spłata nam figla?! Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Właśnie taka ma być pogoda w lato 2022!

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Baran

21.03-20.04

CZAS NA WYPOCZYNEK

Bardzo dobrze wybrałeś sobie znajomych, z którymi spędzisz ten tydzień. Okaże się, że doskonale się rozumiecie, a wspólne wypady tylko umocnią wasze przyjacielskie relacje. Może dojść do drobnej sprzeczki w rodzinie, ale nie dolewaj oliwy do ognia, a wszystko się ułoży.

RADA: Nie poddawaj się teraz ponurym nastrojom. Nawet, jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Być może to twoje nastawienie powoduje, że tak się zamartwiasz?

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Byk

21.04-20.05

PASMO SUKCESÓW

To będzie jeden z najlepszych tygodni w tym roku! Ci, którzy wątpili w ciebie, teraz już naprawdę będą musieli zmienić zdanie. Odniesiesz sukces i to niejeden. Niewykluczone, że przez to wszystko spotka cię podwyżka albo awans, więc uwierz w siebie.

RADA: Na razie nie staraj się rozwiązać żadnych problemów rodzinnych, bo dobry czas na to nadejdzie później. Wtedy wyjdą na jaw pewne nowe okoliczności.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Bliźnięta

21.05-21.06

W GRODZIE RODZINNYM

Ten tydzień spędzisz na załatwianiu ważnych spraw rodzinnych lub na relaksie w otoczeniu najbliższych. Będzie to bardzo udany czas, nawet jeśli jeszcze teraz masz co do tego wątpliwości. Dowiesz się wielu nowych rzeczy o osobach, które znałeś od lat.

RADA: Powinieneś raz na zawsze rozprawić się z problemem, który nęka cię od tak dawna. Dobrze wiesz, jakie jest jego rozwiązanie.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Rak

22.06-22.07

SZAŁ ZAKUPÓW

W związku z pewnym przypływem gotówki postanowisz zaszaleć. A ty potrafisz to robić jak nikt, chociaż wydajesz się taki rozsądny! Wydatki będą związane z domem. Zamarzą ci się nowe meble lub sprzęty kuchenne, nie mówiąc o najnowszych kreacjach.

RADA: Zastanów się, czy na pewno wszystkich tych rzeczy potrzebujesz tu i teraz. Może lepiej odłożyć trochę grosza na czarną godzinę? Poprzestań na paru drobiazgach.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Lew

23.07-22.08

CHWILA PRAWDY

Ktoś od dłuższego czasu próbował udawać przed tobą kogoś, kim wcale nie jest lub zatajał przed tobą pewne bardzo istotne fakty. Teraz nareszcie wyjdzie szydło z worka. Wystarczająco wcześnie, byś mógł z tej całej sytuacji tylko się śmiać, bo w końcu nic się nie stało.

RADA: Powinieneś posłuchać rady pewnej doświadczonej osoby ze swojego otoczenia. Ona bardzo celnie skomentuje ostatnie wydarzenia.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Panna

23.08-22.09

NADEJDZIE SPOKÓJ

Zastanawiałeś się ostatnio, czy aby los się na ciebie nie uwziął, bo podczas gdy inni cieszyli się spokojem, ty cały czas musiałeś załatwiać różne sprawy i rozwiązywać problemy. Teraz wreszcie nadejdzie długo oczekiwany spokój, więc się nie martw.

RADA: Postępuj w tym tygodniu spontanicznie. Zwykłe zamartwianie się i rozpamiętywanie dawnych spraw zupełnie nic ci nie da. Rób to, co podpowiada ci serce.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Waga

23.09-22.10

CZAS NA PRZYGOTOWANIA

Plany, które miałeś zrealizować nieco później, przyjdzie ci realizować w najbliższym czasie. Powinieneś więc poczynić niezbędne przygotowania. Powinieneś podejść do tego ze spokojem, a wszystko się uda. Nie daj się jednak zaskoczyć.

RADA: Jeżeli tylko rozpoczniesz jakieś przedsięwzięcie, nie masz już kłopotu z dokończeniem go. Zacznij więc jak najszybciej, a nic nie stanie ci na przeszkodzie.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Skorpion

23.10-21.11

ODNAJDZIESZ ZGUBĘ

Jakiś czas temu coś zgubiłeś lub o czymś zapomniałeś, a może coś zaniedbałeś. W tym tygodniu nadrobisz zaległości, albo odnajdziesz coś, co na jakiś czas zniknęło z horyzontu. Bardzo cię to ucieszy i da ci wiele energii na wiele następnych tygodni.

RADA: Drobiazgi nie powinny wyprowadzać cię dziś z równowagi. Zwróć uwagę na to, jak wiele ostatnio osiągnąłeś i nie narzekaj, tylko ciesz się życiem.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Strzelec

22.11-21.12

KONTAKT Z NATURĄ

Będziesz wypoczywał na łonie natury, spacerował lub biegał. Jedno jest pewne – wypoczniesz zdrowo i skutecznie, a przede wszystkim na świeżym powietrzu. Dzięki temu wszystkiemu nabierzesz dystansu do problemów.

RADA: Daleko jeszcze do pełnej realizacji twojego planu. Powinieneś raczej zająć się tym, co ostatnio przeszkadza partnerowi.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Koziorożec

22.12-19.01

DOBRA PASSA TRWA

Cały czas będziesz mógł pochwalić się doskonałym zdrowiem, samopoczuciem i powodzeniem. To wszystko spłynęło na ciebie tak nagle, że wciąż jeszcze się zastanawiasz, czym sobie zasłużyłeś na tak wiele najrozmaitszych darów losu. Dobra passa będziesz trwać!

RADA: Weźmiesz sobie do serca pewne rady. Ale nie przesadzaj w naśladownictwie, ta osoba wcale nie jest aż tak mądra, jak ci się wydaje.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Wodnik

20.01-18.02

NOWOŚĆ W ŻYCIU

W twoim życiu pojawi się pewien nowy element, a potem niespodziewanie zniknie. Jednak natychmiast na jego miejsce pojawi się coś jeszcze nowszego! Będziesz nieco skołowany, ale koniec końców okaże się, że to wszystko dla twojego dobra.

RADA: Bądź spontaniczny, ale nie pochopny. Zdrowy rozsądek powinien iść w parze z ułańską fantazją, zwłaszcza, że tej ostatniej przecież ci nie brakuje!

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022: Ryby

19.02-20.03

ODPOCZYNEK I RELAKS

Ostatnie zawirowania sercowe nieco cię zmęczyły. Masz już tego wszystkiego dosyć i marzysz przede wszystkim o świętym spokoju. Wszystko w twoich rękach! Wystarczy trochę zdecydowania, a już w tym tygodniu uda ci się zrealizować marzenia.

RADA: Żeby uciec przed czarnymi myślami, zacznij robić plany na przyszłość. Pomyśl, już niedługo ten problem zniknie, jeśli tylko będziesz trzymać się z boku.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Sprawdzasz horoskop swojego partnera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE