14 maja 2021. Horoskop codzienny: piątek

2021-05-13 16:33 ap zw
14 maja 2021. Horoskop codzienny: piątek
Autor: MiraCosic/Pixabay.com 14 maja 2021. Horoskop codzienny: piątek

Horoskop na piątek, 14 maja 2021 roku. Sprawdź codzienny horoskop. Co może cię spotkać w piątek? Na se.pl znajdziesz horoskop codzienny na dzień 14 maja dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Co spotka cię w piątek? Co gwiazdy mówią o twoim znaku zodiaku? Sprawdź swój dzienny horoskop, wybierz swój znak zodiaku i dowiedz się, czego możesz się spodziewać 14 maja 2021.

Spis treści

 1. Horoskop 14 maja 2021: Co czeka cię w piątek?
 2. Horoskop codzienny na piątek: 14maja 2021
 3. Horoskop. Co to jest?
 4. Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Horoskop 14 maja 2021: Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP na piątek, 14 maja 2021. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop codzienny na 14 maja 2021, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 14 maja 2021.

Horoskop codzienny na piątek: 14maja 2021

Horoskop codzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 14 maja dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny na piątek, 14 maja 2021.

Horoskop dzienny, 14.05: Baran

Dowiesz się o tym, że ktoś długo nie widziany zamierza przybyć do twojego domu. Może to być nawet wujek z Ameryki. Potrzebuje dużo czasu, więc poświęć się i mu go zorganizuj, a odwdzięczy ci się w dwójnasób. Nie leń się, bo to wszystko ci się opłaci.

Horoskop dzienny, 14.05: Byk

W tym tygodniu szczęście będzie ci sprzyjać jeszcze bardziej. Pomyślny czas może przerodzić się w czas wręcz idealny. Aby pomóc temu szczęściu, spróbuj zagrać na loterii. Masz duże szanse na wygraną, która zupełnie odmieni całe twoje życie.

Horoskop dzienny, 14.05: Bliźnięta

Urlopowe plany odkładasz każdego dnia na później! A tymczasem masz coraz mniejsze szanse na zarezerwowanie miejsca w wymarzonym miejscu na wypoczynek. Trzeba zakasać rękawy i brać się za planowanie urlopu.

Horoskop dzienny, 14.05: Rak

Będziesz musiał zmierzyć się z jakąś sytuacją w swoim otoczeniu. Dojdzie do sporu dwóch osób, które zazwyczaj są spokojne. Będziesz starał się nie wtrącać, bo to nie twoja sprawa. Zaczniesz nawet błyskawicznie planować wyjazd.

Horoskop dzienny, 14.05: Lew

Będziesz się zastanawiać nad swoim związkiem. Czy ta osoba to ten jedyny lub ta jedyna? Rozterki mają pewne tło. Otóż podoba ci się pewna osoba z sąsiedztwa lub innego bliskiego otoczenia, a ty wcale nie chcesz się do tego przed sobą przyznać.

Horoskop dzienny, 14.05: Panna

Gdy już wydawało się, że wszystko jest oczywiste, nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji! Możesz coś zdziałać tylko i wyłącznie konsekwencją i żelaznym uporem. Myśl przede wszystkim o tym, co chcesz osiągnąć w przyszłości.

Horoskop dzienny, 14.05: Waga

To dobry czas na planowanie tego, co chcesz zrobić już w najbliższym czasie. Postaraj się też przyłożyć do porządków, bo ci się one przydadzą bardziej niż myślisz.

Horoskop dzienny, 14.05: Skorpion

Los rzuci cię gdzieś na łono natury. Bardzo dobrze ci zrobi ten wypoczynek, bo ostatnio musiałeś załatwiać mnóstwo spraw naraz i robić coś, co tak naprawdę powinien był wykonać ktoś zupełnie inny. Teraz czeka cię zasłużony relaks i nagroda za te wszystkie trudy.

Horoskop dzienny, 14.05: Strzelec

Jakiś czas temu postanowiłeś sobie, że spełnisz pewne swoje marzenie. I trzeba przyznać, że dążysz do tego z pewną konsekwencją, choć nie w wystarczającym tempie. Teraz coś pomoże twojemu szczęściu. Uda ci się zrealizować swój wymarzony cel.

Horoskop dzienny, 14.05: Koziorożec

Będziesz się  zastanawiał nad tym, jak powinieneś postąpić. Niektórzy ludzie będą mieć wobec ciebie pewne bardzo określone oczekiwania, a tobie zarówno rozum, jak i serce powiedzą coś innego.

Horoskop dzienny, 14.05: Wodnik

Po ostatnich zawirowaniach uczuciowych nie będzie śladu. Wszystko wróci do normy, bo przecież jest to zarówno w interesie partnera, jak i twoim własnym. Zrozumiecie to i porozumiecie się bez słów. Po prostu nie będziecie już wracać do tematu, który was poróżnił.

Horoskop dzienny, 14.05: Ryby

I znowu robi się z ciebie uwodziciel! Chyba nie potrafisz długo wytrwać przy jednym partnerze. Co i rusz wybierasz sobie nowe obiekty namiętności. Jednak trzeba przyznać, że robisz to z wdziękiem i wszystko uchodzi ci na sucho, w dodatku tak będzie nadal.

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop codzienny na piątek, 14 maja. 

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE