Horoskop dzienny na 22 października. Co czeka cię w piątek?

2021-10-22 7:11
22.10.2021. Horoskop dzienny: piątek
Autor: Pixabay.com 22.10.2021. Horoskop dzienny: piątek

Horoskop na piątek, 22 października Sprawdź dzienny horoskop. Piątek okaże się dla ciebie hojny? Będziesz miał szczęście czy czeka cię pech? Co może cię spotkać? My to wiemy! Zobacz swój horoskop dzienny dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. U Barana pojawi się nowa miłość, Panna powinna wypocząć, a Skorpiona czeka sielanka! Sprawdź dzienny horoskop na dziś, tj. piątek, 22 października 2021.

Horoskop dzienny: 22 października 2021: Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP dzienny na piątek, 22 października 2021. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop dzienny na 22 października 2021, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 22 października 2021.

Czytaj też: Jasnowidz Jackowski przepowiada stan podwyższonej gotowości w Polsce! Nasze pieniądze są zagrożone?!

Horoskop dzienny na piątek, 22 października 2021

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 22 października dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Baran

Nie potrwa już długo to, do czego zdążyłeś się tak bardzo przyzwyczaić. Pewna okoliczność, której absolutnie nikt się nie spodziewał, stanie na drodze dotychczasowej miłości. Jednak nie martw się, bo nowa miłość nadejdzie wręcz błyskawicznie!

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Byk

To najlepszy czas na przeżycie naprawdę wielkiej miłości. Tak długo na nią czekałeś, a teraz jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Musisz jednak wykazać się pewną inicjatywą, bo nic nie przyjdzie samo. Zaproś upatrzoną osobę na randkę, ona sama jest na to zbyt nieśmiała.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Bliźnięta

Zupełny przypadek przyniesie rozwiązanie pewnych twoich kłopotów – bardzo możliwe, że także finansowych. To pozwoli ci nie tylko spłacić dawne zobowiązania, ale też zrobić bliskiej osobie długo oczekiwany prezent. Czekaj cierpliwie, bo zdarzy się to dopiero za kilka dni.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Rak

Dopiero co narzekałeś na brak rozrywek i ekscytujących wydarzeń w twoim życiu, aż tu nagle w krótkim czasie wydarzy się bardzo, ale to bardzo wiele! Propozycji pojawi się tak wiele, że będziesz miał kłopot z dokonaniem wyboru.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Lew

Jeżeli zastanawiałeś się ostatnio nad jakąś inwestycją lub przeprowadzką, to najlepszy czas. Otrzymasz pewną bardzo interesującą propozycję związaną ze zmianą miejsca zamieszkania lub pracy. Wyda ci się ona bardzo korzystna, i słusznie.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Panna

Ostatnio bardzo poświęcałeś się dla innych. A to w pracy, a to w rodzinie. Czy teraz nie nadszedł czas na wypoczynek i twoje własne hobby? Poczujesz, że żyjesz, gdy w tym tygodniu wrócisz do pewnej zarzuconej przez ciebie dawno temu pasji. Daj się jej porwać!

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Waga

Zamiast odkładać wszystko na później, pora zakasać rękawy i zabrać się za załatwianie wszystkich spraw, które od dawna czekają na załatwienie. Ze wszystkim jak zwykle doskonale sobie poradzisz, wystarczy tylko nareszcie się zmobilizować i to ci się uda.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Skorpion

Cóż za sielanka! W twoim życiu zapanuje ona niepodzielnie. Będziecie gruchać niby dwa gołąbki, a ty wzniesiesz się na takie wyżyny romantyzmu, ze przestaniesz poznawać samego siebie. Zobaczysz, do czego jesteś zdolny pod wpływem miłości.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Strzelec

Ktoś będzie chciał cię odwiedzić i chociaż zaczniesz robić uniki, nie uda ci się tego uniknąć. Ale gdy już te osoby przyjadą, od razu wprawią cię w dobry nastrój. Przywiozą ci nie tylko prezenty, ale i pewną dobrą nowinę. W ich życiu zajdą niebawem zaskakujące, dobre zmiany.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Koziorożec

To najlepszy czas na przeżycie jakiejś szalonej przygody! Ruszaj w nieznane, a na pewno spotkasz takie cuda, o jakich nigdy ci się nie śniło. Ba! Możesz nawet dokonać jakieś ważnego odkrycia. Wystarczy tylko ruszyć śmiało naprzód.

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Wodnik

Będziesz chciał  wykorzystać pewną możliwość, jaką postawi przed tobą życie. Jeżeli to zrobisz, możesz bardzo pokrzyżować komuś plany i ostatecznie okaże się, że sam na tym znacznie stracisz. Musisz sam zdecydować, czy ulec tej wielkiej pokusie

Horoskop dzienny, 22.10.2021: Ryby

Zostaniesz postawiony przez bliską osobę przed pewnym wyborem. Możliwe nawet, że dojdzie do sprzeczki! Będziesz próbował uciekać, ale zostanie ci to uniemożliwione. Ze wszystkim będziesz musiał zmierzyć się samodzielnie, bo nie ma innego wyjścia!

Zobacz również: Horoskop miłosny. Zobacz, co czeka Cię w związku! 21-27.10

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 22 października.

Polecamy: Co mówi o tobie twój znak zodiaku? Sprawdź znaczenie!

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE