Horoskop dzienny na 24 września. Co czeka cię w piątek?

2021-09-24 7:41
24.09.2021. Horoskop dzienny: piątek
Autor: Pixabay.com 24.09.2021. Horoskop dzienny: piątek

Horoskop na piątek, 24 września. Sprawdź dzienny horoskop. Piątek okaże się dla ciebie hojny? Będziesz miał szczęście czy czeka cię pech? Zobacz horoskop dzienny dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Skorpiona pochłoną miłość i namiętność, Koziorożec wpadnie na szalony pomysł, a Wodnik zacznie dzień nerwowo. Sprawdź dzienny horoskop na 24 września 2021.

Horoskop dzienny: 24 września 2021: Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP na piątek, 24 września 2021. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop dzienny na 24 września 2021, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 24 września 2021.

Czytaj też: Jasnowidz Jackowski zdradza wizję pogody! Mówi o zimie. Ludzie będą załamani

Horoskop dzienny na piątek, 24 września 2021

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 24 września dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Baran

Ktoś będzie próbował namówić cię do udziału w pewnym przedsięwzięciu. Jednak nie dasz się od razu porwać rywalizacji. Dopiero pojawienie się pewnej zupełnie nowej okoliczności, a raczej osoby, okaże się dla ciebie wystarczającą motywacją.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Byk

Od przybytku głowa nie boli! Będziesz miał taki wybór, że zupełnie nie będziesz wiedział, na co się ostatecznie zdecydować. Musisz jednak szybko podejmować decyzję, bo potem może już nie być aż tak oszałamiającej okazji. To świetny czas!

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Bliźnięta

Możesz zacząć się pakować, bo przed tobą dłuższa i emocjonująca wyprawa. Ktoś zaprosi cię w pewne dalekie miejsce. Będziesz bardzo podekscytowany. Nie daj się tylko nikomu namówić na to, by ci towarzyszył, zdaj się na osoby, które spotkasz na miejscu.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Rak

Od pewnego czasu knujesz coś w ukryciu. Nie tylko twój plan się powiedzie, ale też wszystko będzie wyglądać tak, jakbyś zrobił to całkowicie zupełnie spontaniczne. Partner będzie zdumiony i zachwycony, a ty dopniesz celu.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Lew

Możesz spodziewać się początkowo paru irytujących zdarzeń. Potem nastąpi oczekiwany odpoczynek, a także kilka sukcesów, których już zupełnie się nie spodziewałeś.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Panna

Ostatnio miałeś trochę spraw na głowie. Teraz zastanawiasz się, co zrobiłeś źle i nie znajdujesz żadnej odpowiedzi. A tak naprawdę nic strasznego się nie stało, a ty wyolbrzymiasz swoje problemy. Już niebawem przekonasz się o tym.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Waga

Zaczniesz zastanawiać się nad realizacją pewnego planu, na który wpadniesz zupełnie spontanicznie. Ale nawet gdy robisz coś z zaskoczenia, postępujesz krok po kroku, a nie chaotycznie. Tak będzie i tym razem.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Skorpion

Całkowicie pochłoną cię miłość i namiętność. Ten dzień będzie dla ciebie pełen uniesień, o jakich ci się nie śniło. Nie musisz się obawiać, że przez to wszystko cokolwiek ci umknie, bo akurat w życiu zawodowym będzie panował pewien zastój.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Strzelec

Będziesz przezywał jakieś wahania. Jednak ostatecznie nie zmienisz nic, dokładnie tak, jak planowałeś. Różne osoby będą namawiać cię do całkowitej zmiany decyzji – bezskutecznie. Bardzo słusznie, bo ich podszepty nie zawsze były dla ciebie korzystne.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Koziorożec

Cóż to będzie za dzień! Wpadniesz na doprawdy szalony pomysł. I w dodatku uda ci się go zrealizować! Nic dziwnego, bo to przecież twoja specjalność. Jesteś jak ta cicha woda ze znanej piosenki, która potajemnie rwie brzegi.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Wodnik

Dzień zacznie się nieco nerwowo. Zapomnisz z domu czegoś ważnego, co będzie miało konsekwencje. Jednak zupełnie nieoczekiwanie będą pozytywne! W ten sposób poczujesz, jak to jest być raz na wozie, raz pod wozem.

Horoskop dzienny, 24.09.2021: Ryby

Będziesz walczyć o to, żeby właściwie spożytkować wolny czas, bo przecież masz wielkie plany. A najbardziej zmotywują cię pierwsze sukcesy. Zobaczysz, z jaką łatwością przychodzi ci wszystko, co tylko tak dobrze sobie zaplanowałeś.

Zobacz też: Horoskop miłosny tygodniowy: 23-29 września. Wiesz, co Cię czeka?

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 24 września. 

Zobacz też: Co mówi o tobie twój znak zodiaku? Sprawdź znaczenie!

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE