25-letni jaślanin miał przy sobie 14 woreczków z amfetaminą. Grożą mu 3 lata więzienia

2020-07-03 15:35 Agnieszka Przystaś, KWP
25-letni jaślanin miał przy sobie 14 woreczków z amfetaminą. Grożą mu 3 lata więzienia
Autor: KWP Rzeszów

Policjanci zatrzymali 25-latka, mieszkańca Jasła, który przy jednym z bloków na ulicy Baczyńskiego w Jaśle, zamierzał spożywać alkohol. Podczas legitymowania przez policjantów, nerwowo się zachowywał. Okazało się, że w portfelu miał 14 woreczków z amfetaminą.

Do zdarzenia doszło wczoraj (2 lipca) w Jaśle. Po godz. 17, policjanci interweniowali  wobec młodego mężczyzny, który przy jednym z bloków na ulicy Baczyńskiego w Jaśle, zamierzał spożywać alkohol. W trakcie legitymowania, policjanci zauważyli, że 25-latek zachowuje się nerwowo i dąży do tego, aby jak najszybciej zakończyć spotkanie z mundurowymi. Okazało się, że posiadał przy sobie 14 foliowych woreczków z białym proszkiem. 

Mieszkańcy Grochowa walczą o parking. Niszczą sobie samochody.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Policjanci zabezpieczyli blisko 10 gramów niedozwolonej substancji. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 25-latek został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Niewykluczone że jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.