Horoskop dzienny na 29 października. Co czeka cię w piątek?

2021-10-29 7:05
29.10.2021. Horoskop dzienny: piątek
Autor: Pixabay.com 29.10.2021. Horoskop dzienny: piątek

Horoskop na piątek, 29 października. Sprawdź swój dzienny horoskop. Piątek okaże się dla ciebie hojny? Będziesz miał szczęście czy czeka cię pech? Co może cię spotkać? My to wiemy! Zobacz horoskop dzienny dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Bliźnięta czeka przygoda, Rak otrzyma radosną nowinę, a Waga powinna podjąć decyzję. Sprawdź dzienny horoskop na dziś, piątek, 29 października 2021.

Horoskop dzienny: 29 października 2021: Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP na piątek, 29 października 2021. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop dzienny na 29 października 2021, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 29 października 2021.

Horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 29 października dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Baran

Siedzisz i rozmyślasz nad tym, czy dobrze postąpiłeś. Teraz te rozważania nie będą już miały żadnego sensu. Okaże się, że wszystko zostało już i tak przesądzone, jednak na twoją korzyść. Nie będziesz się już martwił o przyszłość.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Byk

Dziś dowiesz się czegoś bardzo ważnego na temat pewnej osoby. Ta wiadomość sprawi, że spojrzysz na tego kogoś w bardziej pozytywny niż dotychczas sposób. Postarasz się mu pomóc, a twoje pomocna dłoń zostanie przyjęta z wdzięcznością.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Bliźnięta

Po dniach pełnych spokoju nadejdzie czas na przygody! Nawet się nie spodziewasz, co może ci się przytrafić w miejscach, które – jak ci się wydaje – znasz jak własną kieszeń. Tymczasem dokonasz tam bardzo intrygującego odkrycia. Nie dziel się nim na razie z nikim pochopnie!

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Rak

Nawet się nie spodziewasz, jak radosna nowina na ciebie czeka! Od tak dawna na nią czekałeś, ze zdążyłeś już chyba stracić nadzieję na pomyślne rozwiązanie pewnej kwestii. Tymczasem okaże się, że kropla drąży skałę. Pozostaje tylko się cieszyć.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Lew

Czas upłynie ci pod znakiem flirtów i romansowania. Nawet, jeśli jeszcze nie osiągnąłeś swojego celu i nie umówiłeś się z tą upatrzoną osobą na randkę, to w tym tygodniu stanie się tak niechybnie. Już nic nie stanie na przeszkodzie waszej wielkiej miłości

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Panna

Tak długo czekałeś na tę chwilę! I ona nareszcie nadejdzie. Teraz twoje długie i wcale niełatwe starania zostaną nareszcie uwieńczone stuprocentowym sukcesem. W dodatku większym, niż spodziewałbyś się tego w najbardziej optymistycznych marzeniach.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Waga

Zamiast dzielić włos na czworo, po prostu podejmij nareszcie tę decyzję. Zwłaszcza, że w tym tygodniu gwiazdy wyjątkowo ci sprzyjają i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Będziesz mógł góry przenosić, jeśli tylko zrobisz ten jeden krok naprzód.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Skorpion

Raz na wozie, raz pod wozem – tak będzie w najbliższych dniach wyglądało twoje życie codzienne. Jednego dnia będziesz zbierał same pochwały, drugiego niekoniecznie. Koniec końców wywrzesz jednak na kimś bardzo dobre wrażenie.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Strzelec

Próbowałeś już tylu sposobów i forteli, by osiągnąć swój zamierzony cel, ale jakoś nie mogłeś dotąd osiągnąć sukcesu. Teraz nagle się to odmieni. Metodą prób i błędów dojdziesz do bardzo konstruktywnych wniosków i od razu zaczniesz wcielać w życie swój nowy plan.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Koziorożec

Wszystko wydawało się już takie ustabilizowane – i nagle dowiesz się o czymś, czego wcale a wcale się nie spodziewałeś! Będziesz musiał naprędce przygotować jakiś plan awaryjny. Już teraz zastanów się, na czyją pomoc możesz liczyć zawsze i w każdej sytuacji.

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Wodnik

Jest bardzo możliwe, że w tym tygodniu przeżyjesz przygodę swojego życia. Wiąże się to z pewną podróżą, która zupełnie niespodziewanie odbędziesz. Może wygrasz w jakimś konkursie wycieczkę do ciepłych krajów? Możesz już teraz zaczynać pakować walizki!

Horoskop dzienny, 29.10.2021: Ryby

Dzięki pewnemu sposobowi na kłopoty, jaki wymyśliłeś ostatnimi czasy, twoje życie stało się prostsze i mniej stresujące. Jednak to nie oznacza, że powinieneś na tym poprzestać. W tym tygodniu wymyślisz także sposób na ostateczne pozbycie się swoich problemów.

Zobacz też: Co mówi o tobie twój znak zodiaku? Sprawdź znaczenie!

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 29 października. 

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE