30-latek uprawiał WIELKIE POLE KONOPI. Są warte ponad 50 tys. zł! [ZDJĘCIA]

2020-09-28 11:46 BO
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Zatrzymane konopie indyjskie

Wspólne działania policjantów z komisariatu w Pruchniku i funkcjonariusza Straży Leśnej z Nadleśnictwa Kańczuga doprowadziły do zlikwidowania nielegalnej plantacji marihuany. Mundurowi zabezpieczyli w kompleksie leśnym na terenie jednej z gmin 54 krzaki konopi indyjskich. Uprawą zajmował się 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Jego plantacja była warta ponad 50 tys. zł!

Policjanci z Komisariatu w Pruchniku uzyskali informację, że na terenie jednej z gmin powiatu jarosławskiego może znajdować się nielegalna uprawa konopi indyjskich. W miniony piątek policjanci oraz funkcjonariusz Straży Leśnej Nadleśnictwa Kańczuga pojechali we wskazane miejsce i potwierdzili uzyskane informacje. W kompleksie leśnym ujawnili i zabezpieczyli 54 krzaki konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Rośliny miały od 60 do 215 cm. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 tys. zł.

Zobacz też: Koronawirus: 1306 nowych zakażeń, w tym 73 na Podkarpaciu [NOWE DANE]

POLICJA
Autor: Materiały policyjne Zatrzymane konopie indyjskie

Właścicielem plantacji okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 30-latek usłyszał zarzuty uprawy znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

POLICJA
Autor: Materiały policyjne Zatrzymane konopie indyjskie
Zrobił Chrystusa z Rio de Janeiro za pomocą zapałek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl.