Pogoda na weekend. Bieszczady z upałem i burzami

2021-07-30 12:46
31.07-1.08: Pogoda na weekend. Bieszczady z upałem i burzami
Autor: Pixabay.com 31.07-1.08: Pogoda na weekend. Bieszczady z upałem i burzami

Pogoda na weekend (31.07-1.08) w Bieszczadach zapowiada się burzowo. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę mogą wystąpić burze z deszczem. Do tego prognozowany jest upał. Szczegółowa prognoza pogody na weekend. Bieszczady powitają cię piękną pogodą, czy deszczem? Szczegóły na se.pl poniżej.

Pogoda na weekend, 31.07.-1.08. Bieszczady z upałem i burzami

Jaka będzie pogoda? Bieszczady na weekend

Pogoda na weekend (31.07.-1.08) w Bieszczadach zapowiada się burzowo. To bardzo ważne dla osób, które zaplanowały na sobotę lub niedzielę wyjście w góry, ponieważ zarówno 31 lipca, jak i 1 sierpnia może być burzowo. Należy pamiętać, że wyjście w góry podczas burzy jest niebezpieczne! Warto więc analizować prognozę pogody na bieżąco. Według portalu twojapogoda.pl w sobotę będzie pochmurno, a chmury przysłonią 90% nieba, tak samo w niedzielę. Accueweather podaje, że w sobotę w Bieszczadach prawdopodobieństwo wystąpienia opadów wynosi 60%, a w niedzielę 75%. Biomet będzie niekorzystny w weekend.

Pogoda, Bieszczady: jaka temperatura w sobotę i niedzielę?

Jaka będzie temperatura w sobotę, 31 lipca i niedzielę, 1 sierpnia? Okazuje się, że będzie dość ciepło, a momentami nawet upalnie. Z pewnością wczasowiczom przyda się krem z filtrem UV, a także kapelusz, czy czapka na głowę.  Jak wynika z informacji Accueweather, w dzień maksymalnie 29°C, jednak odczuwalna pogoda w Bieszczadach wyniesie 31°C. W niedzielę z kolei termometry wskażą maksymalnie 27°C, a odczuwalna temperatura 29°C.

Gwałtowna burza pod Sycowem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE