PODPALENIE SAD PRZEMYŚL

i

Autor: Beata Olejarka 53-latek podpalił się na korytarzu sądowym

Podpalił się w sądzie

53-latek podpalił się w Sądzie Okręgowym w Przemyślu! Trafił do szpitala

2022-12-09 9:20

W piątek rano (9 grudnia 2022) w Sądzie Okręgowym w Przemyślu doszło do tragicznych wydarzeń. Mężczyzna oblał się się łatwopalną substancją i podpalił! Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, 53-latek trafił do szpitala. Na miejscu pracują służby.

53-latek podpalił się w Sądzie Okręgowym w Przemyślu! Trafił do szpitala

Do dramatu doszło w piątkowy poranek (9 grudnia 2022) w Przemyślu. W budynku Sądu Okręgowego około godziny 7.30 podpalił się mężczyzna! Informację o tym szokującym zdarzeniu potwierdza podkarpacka policja.

- O tym zdarzeniu przemyscy policjanci zostali powiadomieni około godziny 7.30. Jak wstępnie ustalono 53-letni mężczyzna wszedł do budynku sądu, następnie oblał się łatwopalną substancją i podpalił - informuje w rozmowie z "Super Expressem" komisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

53-latek trafił do szpitala.

- Mężczyznę udało się uratować, trafił do szpitala. W tej chwili będą prowadzone policyjne czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny w jakich doszło tego zdarzenia - dodaje komisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Urszula z Żabki zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE