Napad na bank w Przemyślu. Sytuację uratowała 91-latka! Wzięła zamach laską i obezwładniła 26-latkę

i

Autor: Facebook/screen z filmu Napad na bank w Przemyślu. Sytuację uratowała 91-latka! Wzięła zamach laską i obezwładniła 26-latkę

Seniorka bohaterka

Napad na bank w Przemyślu. Sytuację uratowała 91-latka! Wzięła zamach laską i obezwładniła 26-latkę

Do próby napadu na bank w Przemyślu doszło we wtorek, 6 grudnia 2022. 26 latka groziła pracownikowi nożem, zażądała pieniędzy. Prawdziwą bohaterką okazała się 91-latka, która obezwładniła kobietę! Teraz sprawę napadu na bank wyjaśnia policja i prokuratura.

Do scen grozy doszło w jednym z banków w Przemyślu we wtorek, 6 grudnia 2022. 26-latka po godzinie 16.00 zażądała od jednego z pracowników placówki pieniędzy, groziła mu nożem! Jak dowiedzieliśmy się chodzi o bank w centrum Przemyśla, przy ul. Mickiewicza, a zatrzymana kobieta ma 26 lat. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że kobieta ma obywatelstwo ukraińskie i rosyjskie.

Do sieci trafiło wideo z zajścia. Widzimy na nim 26-latkę, która trzyma za włosy młodą kobietę. "Proszę pani, co pani robi?" - słyszymy pytanie. "Rabuję bank" - pada odpowiedź.

Napad na bank w Przemyślu. Brawurowa akcja 91-latki

Wtedy do akcji wkracza starsza kobieta. Przyczaja się z tyłu, bierze zamach laską i bach! Uderza agresorkę. Wtedy świadkowie napadu bardzo szybko reagują i obezwładniają 26-latkę. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu Marta Pętkowska potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem", że kobietę, która weszła do banku i zażądała pieniędzy została obezwładniona przez 91-letnią staruszkę, klientkę banku, która okładała napastniczkę kulą po plecach. Potem dopiero została obezwładniona przez inne osoby, które przyszły do placówki bankowej. Przesłuchanie kobiety zaczęło się w środę (7 grudnia 2022) przed godz. 15.00 w przemyskiej prokuraturze.

Brawurowa akcja 91-latki. Powstrzymała napad na bank w Przemyślu
Sonda
Czy zostaliście kiedyś napadnięci?

Kim jest DJ Wika?

Włącz podcast i poznaj najbardziej wyluzowaną seniorkę w Polsce!

Listen to "SuperBabcia za konsoletą – DJ Wika. TAK TRZEBA ŻYĆ #18" on Spreaker.