Napad na bank w Przemyślu! Klienkta groziła pracownikowi nożem

i

Autor: archiwum policji - zdjęcie ilustracyjne Napad na bank w Przemyślu! Klienkta groziła pracownikowi nożem

Sceny jak z filmu akcji!

Napad na bank w Przemyślu! Klientka groziła pracownikowi nożem i żądała pieniędzy

2022-12-07 10:37

Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji w Przemyślu! Klientka jednego z tamtejszych banków, grożąc nożem pracownikowi, zażądała pieniędzy! Na szczęście agresorka została szybko obezwładniona przez innych klientów i pracowników. Na miejsce wezwana została policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Napad na bank w Przemyślu! Klientka groziła pracownikowi nożem

Przemyśl: Napad na bank! Klientka groziła pracownikowi nożem

Oficer prasowy przemyskiej policji mł. asp. Joanna Golisz powiedziała PAP, że we wtorek, 7 grudnia po godz. 16 klientka jednego z banków w Przemyślu zażądała od pracownika tej placówki pieniędzy grożąc mu nożem.

- Została obezwładniona przez innych pracowników banku i klientów. Nikt nie ucierpiał, nikt nie został ranny. Na miejsce została wezwana policja – powiedziała funkcjonariuszka. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności i na razie policja nie podaje więcej szczegółów zdarzenia. 

Jak dowiedzieliśmy się chodzi  o bank w centrum Przemyśla, przy ul. Mickiewicza, a zatrzymana kobieta ma 26 lat.

Marta Pętkowska Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu  poinformowała, że kobietę, która weszła do banku i zażądała pieniędzy została obezwładniona przez 91-letnią staruszkę, klientkę banku, która okładała napastniczkę kulą po plecach. Potem dopiero została obezwładniona przez inne osoby, które przyszły do placówki bankowej. Przesłuchanie kobiety zaczęło się w środę (07/12/2022) przed 15.00 w przemyskiej prokuraturze. 

Sonda
Czy zostaliście kiedyś napadnięci?
Napadli i pobili, aby zabrać koszulkę i szalik kibicowi innej drużyny