25-latek zadał ciosy nożem własnej matce! Horror w Mielcu

i

Autor: niekverlaan/pixabay.com 25-latek zadał ciosy nożem własnej matce! Horror w Mielcu

Sceny grozy

25-latek zadał ciosy nożem własnej matce! Horror w Mielcu

2022-11-30 19:42

Do scen grozy doszło w Mielcu na Podkarpaciu, gdzie 25-latek miał zadać swojej własnej matce kilka ciosów nożem! Potem uciekł z domu, ukrywał się przed policją przez kilka dni. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Jak wynika z informacji przekazanych przez podkarpacką policję, w Mielcu w ubiegły czwartek (24 listopada 2022) 25-letni mężczyzna zadał swojej matce kilka ciosów nożem.

- W czwartek około godz. 15.30, dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna dźgnął swoją matkę nożem. Policjanci błyskawicznie pojawili się na miejscu i udzielili niezbędnej pomocy rannej kobiecie. Poszkodowana miała kilka ran, które policjanci zaopatrzyli, a następnie przekazali kobietę zespołowi ratownictwa medycznego - przekazuje KPP Mielec.

W domu, w którym rozegrał się horror pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, a także zabezpieczyli ślady i narzędzia, którymi młody mężczyzna mógł posłużyć się do zadania ran swojej matce. Ten uciekł tuż przed przyjazdem patrolu policji. Mundurowym udało się go zatrzymać w sobotę (26 listopada 2022).

- Został on zatrzymany w sobotę na ulicy Szafera w Mielcu, przez wspólny patrol policji i straży miejskiej. Po przesłuchaniu i na podstawie zebranych materiałów, prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 25-letniego mieszkańca Mielca - przekazują policjanci.

Sąd zdecydował, że zatrzymany mężczyzna spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Auto kobiety stoi w poprzek drogi. Nic nie można zrobić?
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE