Nowa Sarzyna. Zaatakował 35-latka nożem przed blokiem! Horror na osiedlu

i

Autor: podkarpacka policja Nowa Sarzyna. Zaatakował 35-latka nożem przed blokiem! Horror na osiedlu

Atak nożem

Nowa Sarzyna. Zaatakował 35-latka nożem przed blokiem! Horror na osiedlu

2022-11-07 10:39

Na jednym z osiedli w Nowej Sarzynie (województwo podkarpackie) doszło do scen mrożących krew w żyłach. 34-latek miał zaatakować nożem 35-letniego mężczyznę! Do zdarzenia doszło przed blokiem. Szczegóły poniżej.

Nowa Sarzyna. Zaatakował 35-latka nożem przed blokiem! Horror na osiedlu

Do horroru doszło w Nowej Sarzynie na Podkarpaciu w piątek, 21 października 2022. Wtedy, jak wynika z relacji podkarpackiej policji, 34-latek (mieszkaniec powiatu leżajskiego) miał zaatakować nożem 35-letniego mężczyznę przed blokiem, na jednym z osiedli.

- Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Nowej Sarzyny. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów uszkodzenia ciała. Nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i odmówił składania wyjaśnień - przekazuje Komenda Powiatowa Policji w  Leżajsku.

Jak wynika z informacji przekazanych przez podkarpacką policję, mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Przebywał również w zakładzie karnym, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Leżajsku Wydział II Karny zastosował tymczasowy areszt wobec 34-latka. W areszcie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Łoś Iga złamała nogę. Musi przejść operację
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?

Wampir z Zagłębia przez lata budził postrach nie tylko na Śląsku. Jak udało się go złapać?

Posłuchaj mrożącej krew historii polowania na Zdzisława Marchwickiego!

Listen to "Zdzisław Marchwicki atakował we mgle. Zawsze znikał z miejsca zbrodni jak kamfora - Wampir z Załębia. ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki