Napad na bank w Przemyślu. Sytuację uratowała 91-latka! Wzięła zamach laską i obezwładniła 26-latkę

i

Autor: Facebook/screen z filmu Napad na bank w Przemyślu. Sytuację uratowała 91-latka! Wzięła zamach laską i obezwładniła 26-latkę

91-latka powstrzymała napad na bank. Internauci zachwyceni: "Powinna dostać medal"

Pod naszym tekstem o 91-latce, która powstrzymała napad na bank, uderzając 26-letnią napastniczkę laską pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zachwyceni postawą seniorki, domagają się dla niej co najmniej medalu! Nagranie z banku to hit.

Przypomnijmy, niedawno pisaliśmy o próbie napadu na bank w Przemyślu, do której doszło we wtorek, 6 grudnia 2022 po godzinie 16.00. 26-latka zażądała od jednego z pracowników placówki pieniędzy, groziła nożem! Kobieta przywłaszczyła sobie 12 tys. 550 zł!

Udało się ją jednak obezwładnić, a przyczyniła się do tego brawurowa postawa 91-latki. Do sieci trafiło wideo z zajścia. Widzimy na nim 26-latkę, która trzyma za włosy młodą kobietę. "Proszę pani, co pani robi?" - słyszymy pytanie. "Rabuję bank" - pada odpowiedź. Do akcji wkracza wtedy seniorka, która zachodzi od tyłu i bierze zamach laską i uderza agresorkę. Wtedy 26-latka została obezwładniona przez inne osoby.

91-latka powstrzymała napad na bank. Internauci chcą dla niej medalu

Pod naszym tekstem z informacją o brawurowej akcji seniorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zachwyceni postawą 91-latka i wprost piszą, że powinna otrzymać jakąś nagrodę: "Brawo... powinna dostać medal" ; "Starsza pani była niesamowita. Brawa dla niej i nagrodę powinna dostać." ; "Wielkie brawa! Niesamowita Kobieta! Szacun za odwagę! Medal to za mało!!!" ; "Szacunek dla starszej pani" ; " Brawo dla pani. Kobiety są odważniejsze." ; "Zgadzam się, powinna dostać nagrodę. Brawo dla starszej pani, przede wszystkim za odwagę. Brawo" ; "Brawa dla superbohaterki!! Tylko pozazdrościć odwagi, niejeden by spanikował i się przestraszył. Sama nie wiem, co bym zrobiła, jeszcze raz brawo ! Pan prezydent miasta powinien babcię uhonorować" ; "Tej pani należy się nagroda!!!" ;" Babcia powinna dostać nagrodę od banku!" ; Babcia powinna dostać dożywotni comiesięczny dodatek do emerytury od banku. Panie Premierze, a może zamiast rozdawać nasze miliony kopaczom, pan zainteresowałby się tematem?".

26-latka ma obywatelstwo ukraińskie i rosyjskie, została zatrzymana i doprowadzona do prokuratury, gdzie przyznała się do winy. Oświadczyła też, że leczy się psychiatrycznie.

Brawurowa akcja 91-latki. Powstrzymała napad na bank w Przemyślu
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?