Akcja szczepienia w Rzeszowie. W niedzielę przyjmiesz szczepionkę bez umawiania się

i

Autor: Pixabay.com Szczepienia na COVID-19

Akcja szczepienia w Rzeszowie. W niedzielę przyjmiesz szczepionkę bez umawiania się

2021-12-03 10:05

Po raz kolejny w Rzeszowie odbędzie się akcja szczepień, organizowana przez Podkarpacki Urząd Wojewódzki. W niedzielę (5 grudnia 2021) będzie można zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer. Nie trzeba wcześniej się zapisywać, można przyjść "z ulicy".

W niedzielę (5 grudnia) w Rzeszowie będzie można zaszczepić się bez wcześniejszego umawiania się. Wystarczy posiadać aktywne e-skierowanie. Akcję organizuje Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Centrum Medycznym LUX MED. Szczepienia przeciw COVID-19 zostaną przeprowadzone na terenie urzędu (ul. Grunwaldzka 15). Akcja odbędzie się w godzinach w godz. 9.00 – 16.00.

- Obsadę punktu zapewni LUX MED Sp. z o. o. W niedzielnej akcji weźmie udział lekarz kwalifikujący oraz cztery zespoły szczepiące. Akcja skierowana jest do każdego zainteresowanego szczepieniem (również dawką przypominającą), posiadającego aktywne e-skierowanie – informuje Michał Mielniczuk, rzecznik prasowy ​wojewody podkarpackiego.

Nie trzeba wcześniej umawiać się na wizytę, można przyjść prosto z ulicy! Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer. Wystarczy posiadać aktywne e-skierowanie.

Zobacz też: Kamila zagryzły pitbulle. Mama chłopca o właścicielu psów: “Nigdy mu nie wybaczę, że przez niego nie żyje moje dziecko”

Poradnik Zdrowie: powikłania po COVID-19
Sonda
Przyjmiesz trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE