Barwinek. Grób 18-letniej Eweliny w morzu kwiatów i zniczy. Ten widok rozdziera serce [ZDJĘCIA]

2021-06-14 14:45
Barwinek. Grób 18-letniej Eweliny w morzu kwiatów i zniczy [ZDJĘCIA]
Autor: BO/SUPER EXPRESS Barwinek. Grób 18-letniej Eweliny w morzu kwiatów i zniczy

Ciało Eweliny znaleziono we wtorek, 8 czerwca w zagajniku, nieopodal domu w wiosce Barwinek na Podkarpaciu. Najprawdopodobniej młoda kobieta odebrała sobie życie. Ewelina niedawno skończyła 18 lat, miała niebawem świętować swoje urodziny, zdała już egzamin na prawo jazdy…. Ale nie wsiądzie już do samochodu. Spoczęła w grobie, który tonie w morzu kwiatów i zniczy, nad którym wylano ocean łez.

Grób 18-letniej Eweliny w morzu kwiatów i zniczy

Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina

Do dramatu doszło w Barwinku w pow. krośnieńskim na Podkarpaciu. Ewelina niedawno skończyła 18 lat, zdała już nawet egzamin na prawo jazdy. Nastolatka miała przed sobą całe życie, ale to życie się zakończyło. W zagajniku nieopodal domu, brat Eweliny znalazł jej ciało.

- W tej sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci tej młodej kobiety. Wiele wskazuje na to, że było to targnięcie się na własne życie. - mówił w rozmowie z „SE” aspirant sztabowy Paweł Buczyński, rzecznik prasowy KMP Krosno.

Ewelina spoczęła w grobie na cmentarzu w Barwinku

Jak powiedzieli nam lokalni mieszkańcy, Ewelina miała „zaklepany” termin w remizie na 19 czerwca, kiedy to miała świętować swoją „osiemnastkę”. Zamiast imprezy, odbył się jednak pogrzeb…. Ewelina spoczęła na malutkim cmentarzu w Barwinku. Jej grób widać już od wejścia. Piętrzą się na nim kwiaty, wokół pali się morze zniczy. Na krzyżu wisi zdjęcie młodej kobiety, która postanowiła tak szybko zakończyć swoje ziemskie życie. Dlaczego postanowiła to zrobić? Tego już się nie dowiemy…

Zarówno mieszkańcy wioski, jak i internauci są wstrząśnięci tragedią.

-Ona była taka zawsze "hej do przodu, wybij okno" biegała, grała w piłkę, wszędzie było jej pełno. Taka ładniutka, wesoła- rozczula się starsza sąsiadka w rozmowie z „SE”. -W ten dzień wieczorem bracia ją widzieli jak szła do tego lasku... Boże miała pójść na spacer, oni chyba drzewo cięli... Co jej do głowy uderzyło?

Również internauci nie mogą uwierzyć w to, co się stało. „Straszna śmierć... serce pęka, Wspieram z całego serca rodzinę”, „I Kolejna nastolatka popełnia samobójstwo co się z tym światem dzieje” - piszą. Więcej: Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE