Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”

2021-06-14 11:34
Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”
Autor: BO/Facebook Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”

Do strasznej tragedii doszło w Barwinku na Podkarpaciu. Ciało Eweliny znaleziono we wtorek, 8 czerwca w zagajniku, nieopodal domu. Najprawdopodobniej młoda kobieta odebrała sobie życie. Ewelina niedawno skończyła 18 lat, miała niebawem świętować swoje urodziny, zdała egzamin na prawo jazdy. Śmierć Eweliny poruszyła internautów, którzy szeroko komentują śmierć młodej kobiety i składają kondolencje rodzinie.

Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina

Do dramatu doszło w Barwinku w pow. krośnieńskim na Podkarpaciu. Ewelina niedawno skończyła 18 lat, zdała już nawet egzamin na prawo jazdy, miała też już umówioną salę w remizie na świętowanie „osiemnastki”. Ewelina miała przed sobą całe życie, ale to życie się zakończyło. W zagajniku nieopodal domu, brat młodej kobiety znalazł jej ciało.

- W tej sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci tej młodej kobiety. Wiele wskazuje na to, że było to targnięcie się na własne życie. - mówił w rozmowie z „SE” aspirant sztabowy Paweł Buczyński, rzecznik prasowy KMP Krosno.

Śmierć 18-letniej Eweliny. Internauci poruszeni

Śmierć Eweliny poruszyła internautów, którzy m.in. składają kondolencje rodzinie i zadają sobie pytanie, dlaczego znów doszło do takiej tragedii. Oto kilka z nich (pisownia oryginalna):

„Straszna śmierć... serce pęka, Wspieram z całego serca rodzinę”

„Depresja,cichy zabójca”

„Prawo jazdy zrobione, sala w remizie na osiemnastkę wynajęta, a tu dziewczyna się wiesza w zagajniku. Dziwne to, a nawet bardzo. R.I.P.”

„I Kolejna nastolatka popełnia samobójstwo co się z tym światem dzieje”

„Brak pomocy psychiatrycznej i psychologicznej doprowadza do coraz częstszych tragedii....”

„Taka żywiolowa dziewczyna gdzie było jej wszedzie pełno 18 tka zorganizowana prawko zdane dziewczyna przed sobą całe życie i sie wiesza nie chce mi sie w to uwierzyć czy to prawda bo ja nie moge w to uwierzyć....serio”

„Znowu co się dzieje z tymi młodymi ludźmi...przykre. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”
Autor: Screen z Facebooka Barwinek. Nie żyje 18-letnia Ewelina. Jej ciało znaleźli nieopodal domu. „Straszna śmierć… serce pęka”

Zobacz też galerię zdjęć. Aby do niej przejść, kliknij w zdjęcie:

Ewelina powiesiła się przed swoją imprezą osiemnastkową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE