Bieszczadzki niedźwiedź buszuje w leśnej  w stołówce. Leśnik nagrał niezwykły film

i

Autor: pixabay.com/screen z filmu Bieszczadzki niedźwiedź buszuje w leśnej " w stołówce". Leśnik nagrał niezwykły film

Miś ucztuje w stołówce

Bieszczadzki niedźwiedź buszuje w leśnej "stołówce". Leśnik nagrał niezwykły film

2022-12-05 7:35

Zanim bieszczadzkie niedźwiedzie pójdą spać na dobre, buszują w leśnych stołówkach. "Ja już wiem, kto w stołówce buszował tej nocy" - tak brzmi tytuł filmu, który opublikował Mariusz Nędzyński, podleśniczy w Nadleśnictwie Stuposiany. "W stołówce" pojawił się też kolejny gość.

Bieszczadzki niedźwiedź wybrał się do leśnej "stołówki", by napełnić brzuch. Jego poczynania nagrał Mariusz Nędzyński, który opublikował nagranie na Youtube. Oprócz poczynań "misia" na nagraniu pojawia się też wilk. Co wydarzyło się na "stołówce"? Aby poznać szczegóły, warto obejrzeć film! Dla zachęty zostawiamy kilka komentarzy internautów: "To ci Misio cwaniaczek"; "Zagadka: niedźwiedź upolował, czy wilki." ;"Piękna trylogia, a przed nami jeszcze wizyty lisa, kuny, kruków i kto wie kogo jeszcze? Może i sam Mikołaj wpadnie na wątróbkę? Dziękuję za dzielenie się swoją pasją z nami, leniuchami"; " Ale co to za zima, że niedźwiedź nie śpi? Misio sobie restaurację otwiera".

Mariusz Nędzyński jest podleśniczym w Nadleśnictwie Stuposiany. W internecie znany jest głównie ze swoich niesamowitych nagrań, które publikuje na Youtube. Na jego kanale zobaczycie wędrówki po Bieszczadach oraz spotkania ze zwierzętami zamieszkującymi bieszczadzkie lasy. Jeśli marzycie o spotkaniu z przyrodą, ale nie jesteście w stanie rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady, warto zrelaksować się, oglądając filmik!

Sonda
Często jeździsz w Bieszczady?
Zima wróciła w Bieszczady
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE