Wilki cieszą się z pierwszego śniegu w Bieszczadach. Niesamowite wideo: "Ale są zadowolone"

2021-12-01 14:06
Wilki cieszą się z pierwszego śniegu w Bieszczadach. Niesamowite wideo: Ale są zadowolone
Autor: Pixabay.com Wilki cieszą się z pierwszego śniegu w Bieszczadach. Niesamowite wideo: "Ale są zadowolone"

Nawet wilki mogą cieszyć się z pierwszego śniegu – przynajmniej tak wynika z filmiku, który opublikował Mariusz Nędzyński, podleśniczy w Nadleśnictwie Stuposiany. Na Youtube umieścił film zatytułowany: “Wilki się cieszą z pierwszego śniegu?” . Nagranie bardzo pozytywnie odebrali internauci.

Mariusz Nędzyński jest podleśniczym w Nadleśnictwie Stuposiany. W internecie znany jest głównie ze swoich niesamowitych nagrań, które publikuje na Youtube. Na jego kanale zobaczycie wędrówki po Bieszczadach oraz spotkania ze zwierzętami zamieszkującymi bieszczadzkie lasy. Jeśli marzycie o spotkaniu z przyrodą, ale nie jesteście w stanie rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady, warto zrelaksować się, oglądając filmik!

Zobacz też: Bieszczady. "Miśki" wyszły na andrzejki, zastała ich zima [ZDJĘCIA]

Wideo, które opublikował pan Mariusz zostało zatytułowane “Wilki się cieszą z pierwszego śniegu?”. Faktycznie na nagraniu wilki zdają się cieszyć z wirujących płatków śniegu, a na pierwszym planie widać przede wszystkim ich świecące oczy. Nagranie dodane 26 listopada zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez internautów:

„Alleee są zadowolone”, „A który z nich zjadł babcię???!!!”, „Super nagranie”; „Te wilcze oczyska świecące w mroku są niesamowite!”; „Chyba cała wataha odwiedziła to miejsce, mogę na wilki patrzeć cały czas A śnieg im nie straszny, futra puszyste i grube Faktycznie cieszą się jak małe dzieci z pierwszych białych płatków... W grupie siła”.

Kanał cieszy się dużym zainteresowaniem, a fani przyrody mogą w swoich domach oglądać piękno natury: „To fajne co pan robi. Proszę nie ustawać. Przyroda jest piękna a my w Polsce mamy szczęście, że u nas nie jest aż tak groźna”.

Zobacz też: Rzeszów. Nie żyje kot Rurek, który utknął w rurze ciepłowniczej. O akcji ratunkowej mówiła cała Polska

Sonda
Często jeździsz w Bieszczady?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE