Biznesmen buduje kapliczkę na stoku narciarskim. To sposób na obejście zakazów

2021-01-14 14:21 ap
Biznesmen z Jasła buduje kapliczkę na stoku narciarskim. To sposób na obejście zakazów
Autor: zrzutka.pl Biznesmen z Jasła buduje kapliczkę na stoku narciarskim. To sposób na obejście zakazów

Biznesmen z Jasła nie żartował, kiedy w grudniu mówił o tym, że otworzy kościół na stoku narciarskim. Prace trwają, Grzegorz Schabiński buduje tam kapliczkę. Ma to być sposób na obejście lockdownu.

Niecodzienną budowę na stoku narciarskim zapowiedział Grzegorz Schabiński jeszcze w grudniu, gdy w Polsce ogłoszono narodową kwarantannę. Nie krył swojego oburzenia w filmiku, który opublikował na Facebooku.

Czytaj też: Biznesmen z Jasła otworzy kościół na wyciągu?! "Pier***** cały ten rząd!"

- Słuchajcie, pier***** cały ten rząd! Pozdrówcie ich wszystkich. Nie zamknęli kościołów plenerowych, to my na Chyrowej zrobimy kościół plenerowy! Będziemy się wszyscy modlić, jeździć do góry, tańczyć... - mówił wtedy.

Chyrowa - Ski. Grzegorz Schabiński buduje kapliczkę

Jak się okazało, wcale nie żartował i na stoku rozpoczęto budowę kapliczki. To nie wszystko. Na wszelki wypadek, na poczet ewentualnych mandatów biznesmen założył zbiórkę " Na Rozbudowę Kapliczki i Przyszłe Mandaty". Za każdą wpłatę można odebrać równowartość usług hotelowych albo restauracji. Biznesmen nagrał filmik, w którym zaprasza do "kapliczki", jednak później na fanpagu ChyrowA - Ski pojawiła się informacja skierowana do narciarzy o tym, że wstrzymane jest otwarcie stoku.

- Szanowni narciarze i snowboardziści bardzo przepraszamy niestety musimy się wstrzymać z planowanym na najbliższy weekend otwarciem. Informacja rozeszła się bardzo szybko i dlatego musimy przeanalizować wszystkie aspekty prawne. Bierzemy odpowiedzialność za Was, naszych pracowników i naszą miejscowość!😉 Pozostaje tylko wstęp do kapliczki. by dostać się na teren gdzie zlokalizowana jest kapliczka należy wykupić cegiełkę na rozbudowę w kwocie 10 zł. - czytamy.

Potężna eksplozja w Bieruniu. Jedna osoba nie żyje, służby są na miejscu