Pożegnanie

Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski. Mateusz miał 24 lata [WIDEO, GALERIA]

2023-03-01 22:01

W niedzielę 26 lutego 2023 roku zmarł młody piłkarz Mateusz, który grał w lokalnych podkarpackich klubach tj. KS Plantator Nienadówka oraz Herkules Trzebuska. We wtorek najbliżsi pożegnali 24-latka zakochanego w piłce nożnej. Jego grób utonął w białych kwiatach.

Smutne informacje o śmierci młodego piłkarza w mediach społecznościowych opublikował klub Herkules Trzebuska. Koledzy zmarłego, mieszkańca wsi Trzebuska napisali

- Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informacje, że dziś nad ranem odszedł od nas nasz zawodnik Mateusz (...). Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia. Prosimy o modlitwę za dusze zmarłego Mateusza. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci [*] - czytamy w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę.

Wcześniej Mateusz grał w klubie KS Plantator Nienadówka, który również postanowił go pożegnać we wzruszającym wpisie.

- Bardzo trudno jest pisać takie posty, zwłaszcza gdy wspominamy tak młodego i energicznego Człowieka. Z wielkim żalem i smutkiem dotarła do nas informacja o śmierci naszego byłego zawodnika, a zarazem brata naszego napastnika i przyjaciela. W dniu dzisiejszym w wieku 24 lat odszedł od nas Mateusz (..). Rodzinie oraz najbliższym Mateusza składamy najszczersze kondolencje i łączymy się z nimi w modlitwie... Spoczywaj w pokoju Mateusz [*] - przekazał klub w niedzielę (26 lutego 2023).

Wpisy klubów o śmierci Mateusza zostały usunięte po jego pogrzebie.

Trzebuska: Pożegnali Mateusza

We wtorek 28 lutego odbyło się ostanie pożegnanie Mateusza. Ciało młodego piłkarza spoczęło na cmentarzu w rodzinnej Trzebusce. W ostatniej drodze towarzyszył mu tłum zrozpaczonych przyjaciół i rodziny. Na jeden z szarf przy wieńcach czytamy: "Niech Ci się dobrze gra na Niebieskich Boiskach". Grób Mateusza został zasypany białymi wiązankami.

Po pogrzebie Mateusza w mediach społecznościowych Klubu Sportowego Plantator Nienadówka pojawił się post w którym czytamy podziękowania za udział w uroczystości pogrzebowej 24-latka.

- Moi drodzy! W imieniu Maćka (brat zmarłego - przyp. red.) oraz Jego Rodziny chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za Waszą pamięć, każde słowo otuchy, za każdą modlitwę oraz przede wszystkim za Waszą jakże liczną obecność zarówno znajomym, jak i wszystkim innym podczas ostatniego pożegnania Mateusza !Niech odpoczywa w pokoju wiecznym ! [*]- czytamy.

Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Dlaczego Polacy UMIERAJĄ ZBYT WCZEŚNIE? Powody są banalne.

Posłuchaj rozmowy z lekarzem i poznaj najczęstsze przyczyny!

Listen on Spreaker.