Nie żyje młody piłkarz z Podkarpacia. Miał tylko 24 lata: Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci

i

Autor: Herkules Trzebuska/Facebook Nie żyje młody piłkarz z Podkarpacia. Miał tylko 24 lata: "Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci"

Smutne informacje

Nie żyje młody piłkarz z Podkarpacia. Miał tylko 24 lata: "Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci"

2023-02-27 14:58

Smutne informacje opublikował klub Herkules Trzebuska. Nie żyje młody piłkarz, Mateusz Kot. Miał zaledwie 24 lata. Piłkarza żegnają koledzy z klubu: "Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci" - czytamy w oświadczeniu.

Nie żyje 24-letni piłkarz, Mateusz Kot. Młody mężczyzna odszedł w niedzielę (26 lutego 2023). Te smutne informacje przekazał podkarpacki klub Herkules Trzebuska. Koledzy zmarłego piłkarza proszą o modlitwę za zmarłego.

- Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informacje, że dziś nad ranem odszedł od nas nasz zawodnik Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia. Prosimy o modlitwę za dusze zmarłego Mateusza. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci [*] - czytamy w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę.

Wcześniej Mateusz grał w klubie KS Plantator Nienadówka, który również postanowił go pożegnać we wzruszającym wpisie.

- Bardzo trudno jest pisać takie posty, zwłaszcza gdy wspominamy tak młodego i energicznego Człowieka. Z wielkim żalem i smutkiem dotarła do nas informacja o śmierci naszego byłego zawodnika, a zarazem brata naszego napastnika i przyjaciela. W dniu dzisiejszym w wieku 24 lat odszedł od nas Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym Mateusza składamy najszczersze kondolencje i łączymy się z nimi w modlitwie... Spoczywaj w pokoju Mateusz [*] - przekazał klub w niedzielę (26 lutego 2023).

Bliscy pożegnają Mateusza we wtorek (28 lutego 2023) o godzinie 15.00 w kościele parafialnym w Trzebusce.

Rzeszów od roku pomaga Ukraińcom
Sonda
Czy boisz się śmierci?