ŚMIGŁOWIEC LPR wylądował na środku DROGI! Nie było wolnej karetki. Zobacz niesamowite WIDEO

2021-03-05 14:48 ap
ŚMIGŁOWIEC LPR wylądował na środku DROGI! Nie było wolnej karetki. Zobacz niesamowite WIDEO
Autor: Screen z filmu ŚMIGŁOWIEC LPR wylądował na środku DROGI! Nie było wolnej karetki. Zobacz niesamowite WIDEO

O tym niecodziennym zdarzeniu poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Bliznem. Okazało się, że śmigłowiec LPR lądował na środku drogi w miejscowości Blizne (Podkarpackie), ponieważ nie było wolnej karetki. Śmigłowiec, który lądował na jezdni to "Ratownik 10" z bazy w Sanoku.

Blizne. Śmigłowiec LPR wylądował na środku drogi

Do zdarzenia doszło 4 marca o godz. 18.39. Śmigłowiec "Ratownik 10" z bazy w Sanoku lądował na środku drogi w miejscowości Blizne, ponieważ nie było wolnej karetki. Nagranie z tego niecodziennego wydarzenia opublikowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bliznem i opisali szczegóły tego wydarzenia.

Czytaj też: Atak wilków na ludzi w Brzozowie. Pracowała specjalna komisja. Zauważono wilki!

- Dnia 04.03.2021r. o godzinie 18:39 zostaliśmy zadysponowani do działań związanych z udzieleniem kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu z naszych mieszkańców. Z uwagi na brak wolnej karetki ZRM w naszym regionie, na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego "Ratownik 10" z bazy w Sanoku. Mężczyzna jednak odmówił przetransportowana do szpitala. - piszą strażacy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE