Borki Nizińskie: tragiczny wypadek. Nie żyje rowerzystka

2021-03-05 8:04 ap
Lekarze rezygnują z pracy w karetkach i przechodzą do pracy w szpitalach bo tam otrzymują wyższe wynagrodzenia.
Autor: mj-s

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w Borkach Nizińskich na drodze wojewódzkiej nr 764 w województwie podkarpackim. Kierujący renaultem potrącił rowerzystkę. Niestety, jej życia nie udało się uratować. Kobieta zginęła na miejscu. Kierujący samochodem osobowym, 56-letni mężczyzna, był trzeźwy.

Borki Nizińskie: nie żyje rowerzystka

Do wypadku doszło w czwartek 4 marca około godz. 19, w miejscowości Borki Nizińskie, na drodze wojewódzkiej nr 764 (Podkarpackie). Wypadek skończył się tragedią. Rowerzystka, która została potrącona przez samochód marki Renault zginęła na miejscu.

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem potrącił rowerzystkę. 62-latka, kierująca jednośladem, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła na miejscu wypadku. Kierujący samochodem osobowym, 56-letni mężczyzna, był trzeźwy. - informuje policja.

Tragiczny wypadek w kopalni Mysłowice-Wesoła. Nie żyje dwóch górników
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE