Chwile grozy w Rzeszowie! Ktoś STRZELAŁ do kolędujących księży!

2020-01-21 9:39 EIR
Tarnowski ksiądz zajmie się pomocą dla osób wykorzystanych seksualnie przez duchownych
Autor: Pixabay Chwile grozy w Rzeszowie! Ktoś STRZELAŁ do kolędujących księży!

Niepokojące doniesienia obiegły internet i wprawiły w osłupienie wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Jak donoszą lokalne media, podczas sobotniej kolędy ktoś oddał kilka strzałów w kierunku kolędujących księży z parafii Świętej Rodziny!

Informacja o tym zdarzeniu pojawiła się wczoraj na grupie "Sąsiedzi Rzeszów".

- Witam sąsiedzi. Jest ktoś może w posiadaniu informacji nt. chodzenia księdza z ministrantami po kolędzie na osiedlu Krakowska-Południe, a dokładniej afery z tym związanej? Rzekomo ksiądz wraz z ministrantami zostali pogonieni z jednego z bloków przy użyciu prawdziwej broni palnej i strzałów. Większość osiedla tym żyje, a chciałbym dowiedzieć się więcej - napisał jeden z członków grupy.

Pod postem pojawiły się komentarze, które świadczą o tym, że wspomniane strzały padły naprawdę!

- Zgadza się. Ksiądz oberwał. Osoba strzelała z okna, dokładniej z Solarza 6. Nie chcę - nie przyjmuję, ale żeby strzelać z okna do człowieka? Karma wraca i jak nigdy nikomu źle nie życzę to mam nadzieję, że do tej osoby karma wróci z podwojoną siłą - wyjaśnia internautka.

Te niepokojące doniesienia potwierdził także sam proboszcz z parafii Świętej Rodziny w rozmowie z dziennikarzem portalu Nowiny 24. - Padło kilka strzałów z wiatrówki w kierunku księży. O sytuacji dowiedziałem się dopiero po tym jak księża wrócili z kolędy. Mieszkaniec bloku z pewnością nie strzelał do gołębi, czy w powietrze ponieważ strzały powtarzały się wtedy, jak koło bloku przechodzili księża razem z ministrantami - powiedział.

Sprawa została ostatecznie zgłoszona na policję. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE