Ciężarówka wjechała do rowu w Dukli. DK 19 całkowicie zablokowana

2021-08-27 7:41

Dziś rano, tj, w piątek, 27.08.2021 w miejscowości Dukla na Podkarpaciu na DK 19 samochód ciężarowy z naczepą wjechał do rowu. Naczepa zablokowała drogę - wynika z informacji przekazanych przez podkarpacką policję.

Ciężarówka wjechała do rowu w Dukli. DK 19 całkowicie zablokowana

W piątek, 27.08. samochód ciężarowy całkowicie zablokował DK19 w Dukli. Kierowcy muszą omijać ten fragment drogi, droga jest nieprzejezdna - Kierujący samochodem ciężarowym wraz z naczepą wjechał do rowu. Naczepa całkowicie zablokowała drogę. - informuje podkarpacka policja. Jak wynika z informacji przekazanych przez KWP, zorganizowano objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowości Mszana, Chyrowa, Iwla, Teodorówka, Dukla. Jak długo droga będzie zablokowana? - Utrudnienia potrwają około 1h 30 min. - zapowiada policja. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg krajowych i Autostrad, nie ma osób rannych.

Zobacz koniecznie: Bykowce: ciężarówka zderzyła się z busem

Chłopiec porażony prądem walczy o życie! Wspiął się na słup energetyczny

Ktoś okalecza drzewa w centrum Szczecina. Radny reaguje
Sonda
Czy na polskich drogach jest bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE