Cmolas: ZABLOKOWANA DK 9 koło Kolbuszowej. Śmiertelny wypadek. Duże utrudnienia

2020-10-30 12:47 PAP, MTA
Cmolas: ZABLOKOWANA DK 9 koło Kolbuszowej. Śmiertelny wypadek. Duże utrudnienia
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Po wypadku w piątek nieprzejezdna jest droga krajowa nr 9 w Cmolasie koło Kolbuszowej (woj. podkarpackie). W zderzeniu auta osobowego z ciężarowym śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem osobowym. Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki scania – powiedziała Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Zobacz też: Koronawirus: FATALNE DANE! Epidemia przybiera na sile. 1274 nowe zakażenia na Podkarpaciu

Jak zaznaczyła, w wyniku doznanych obrażeń na miejscu wypadku zmarł kierujący fiatem. – Policjanci pracują na miejscu zdarzenia – dodała. Klee informuje, że w Cmolasie droga krajowa nr 9 jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje samochody na objazdy.

Droga krajowa nr 9 prowadzi z Radomia do Rzeszowa. Biegnie przez województwa mazowieckie, świętokrzyskie i podkarpackie. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – utrudnienia w Cmolasie koło Kolbuszowej na DK 9 mogą potrwać kilka godzin, do godz. 14.00.

Źródło: PAP.

Super Raport 29.10 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz prof. Maria Gańczak - epidemiolog)