Pogrzeb 16-letniej Pauliny w Świętem. Zginęła w samochodzie kolegi. Wypadek w Makowisku

2020-10-30 9:05 BO, mta
Paulinka zginęła bo jej kolega pędził jak wariat
Autor: FACEBOOK, POLICJA Paulinka zginęła bo jej kolega pędził jak wariat

Dziś pogrzeb 16-letniej Pauliny w Świętem. Miała przed sobą całe życie – plany, marzenia... Wszystko to prysnęło jak bańka mydlana, w jednej chwili, gdy doszło do makabrycznego wypadku w Makowisku (woj. podkarpackie). Piękna nastolatka wypadła z samochodu i zginęła na miejscu. Dziś żegna ją rodzina, bliscy, przyjaciele i sąsiedzi...

Pogrzeb 16-letniej Pauliny w Świętem. Młoda dziewczyna zginęła w makabrycznym wypadku samochodowym w Makowisku (woj. podkarpackie). Linia jej życia została przerwana w jednej chwili. Nic nie dała heroiczna walka o jej życie... Piękna nastolatka miała przed sobą całe życie! Dziś, mimo obostrzeń związanych z koronawirusem, żegna ją bardzo wiele osób.

16-letnia Paulinka zginęła bo jej kolega pędził jak wariat

16-letnia Paulina zginęła w tragicznym wypadku w Makowisku. Jechała ze znajomymi. W pewnym momencie mercedes jej kolegi, Pawła W. wypadł z drogi. Dziewczyna zginęła na miejscu. Nie pomogła reakcja znajomych i szybka akcja ratowników... Na pomoc było już za późno. Z pięknej 16-latki uszło tchnienie życia. Zdecydowanie przedwcześnie. Dziś odbywa się pogrzeb 16-letniej Pauliny na cmentarzu i kaplicy w Świętem.

Pogrzeb 16-letniej Pauliny rozpocznie się o godz. 12.00 w kaplicy w Świętem. Po mszy św. trumna z ciałem młodej dziewczyny zostanie złożona do grobu na tamtejszym cmentarzu.

Przypomnijmy, że do makabrycznego wypadku w Makowisku pod Jarosławiem (woj. podkarpackie) doszło w niedzielę, ok. godz. 22.00. 16-letnia Paulina, której pogrzeb odbywa się dziś w Świętem, zginęła na miejscu. Nastolatka była przypięta pasem bezpieczeństwa, ale i tak wypadła z samochodu, gdy ten koziołkował obok drogi wojewódzkiej 865.

Prokuratura i policja podejrzewają, że do wypadku doszło przez nadmierną prędkość. Młody kierowca mercedesa nie zapanował nad samochodem, który wypadł z trasy i koziołkował. 18-letni Paweł W., który siedział za kierownicą prawo jazdy miał dopiero pół roku.