Cztery osoby w szpitalu w tym małe dziecko. Pijany kierowca spowodował wypadek w Przybówce

2021-10-19 12:16
Wypadek w Przybówce [ZDJĘCIA]
Autor: KMP Krosno 50-letni kierujący hyundaiem, jadąc w kierunku Krosna, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

50-letni kierujący hyundaiem, jadąc w kierunku Krosna, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się z oplem oraz znajdującym się za nim volkswagenem. Cztery osoby trafiły do szpitala, trzy samochody zostały uszkodzone. Jak się okazało, kierowca hyundaia był pijany.

50-latek wsiadł za kółkiem, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Skutki przejażdżki po pijaku są opłakane, cztery osoby, w tym 3-letnie dziecko, trafiły do szpitala. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 października po godz. 18.00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Przybówka.

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 50-letni kierujący hyundaiem, podróżując w kierunku Krosna, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Rozpędzony hyundai zderzył się z oplem oraz znajdującym się za nim volkswagenem - informuje KMP Krosno.

Cztery osoby trafiły do szpitala. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, obrażenia jakich doznali poszkodowani, nie zagrażają ich życiu. Uczestników wypadku przebadano alkomatem.

- Badanie stanu trzeźwości uczestników wykazało, że 50-letni kierujący hyundaiem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie - podaje policja.Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu 50-latkowi, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Deweloper wyciął drzewa przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Ratusz nakłada karę

Super Raport 18.10 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja oraz prof. Antoni Dudek - politolog, historyk) Sedno Sprawy: Grzegorz Schetyna
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE