Czudec. Kierowca BMW potrącił 10-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala

2021-12-09 13:27
Czudec. Kierowca BMW  potrącił 10-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala
Autor: KPP Strzyżów Czudec. Kierowca BMW potrącił 10-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala

W miejscowości Czudec na ul. Jasielskiej (Podkarpackie) doszło wczoraj (środa, 8.12.2021) do wypadku drogowego. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, 10-letnia dziewczynka została potrącona przez kierującego BMW. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Strzyżowie wynika, że do wypadku doszło wczoraj (środa, 8 grudnia 2021) po godz. 14.00 na ulicy Jasielskiej w Czudcu. Ranna została 10-letnie dziewczynka. Miała zostać potrącona podczas przechodzenia przez jezdnię.

- Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 10-latka, podczas przechodzenia przez jezdnię, została potrącona przez kierowcę samochodu marki BMW – informuje KPP Strzyżów.

Polecamy: Łęczna. 18-latek zaatakował księdza i groził mu śmiercią, a to nie wszystko! Szok na plebanii

Dziewczynka została ranna i  z obrażeniami trafiła do szpitala. Jak przekazują policjanci, 24-letni kierowca był trzeźwy.  Mundurowi wyjaśniają okoliczności  zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zobacz też: Podkarpackie. Kurierzy zatrzymani przez straż graniczną. Mieli odebrać nielegalnych imigrantów

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Martwię się o szkoły
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE