Dębno. Przyjaciele pożegnali strażaka Marcina. 37-latek zginął tragicznie na przejeździe kolejowym [WIDEO, GALEIA]

2022-05-13 9:50
STRAZAK
Autor: BO Pogrzeb strażaka odbył 12 maja 2022 w Dębnie

W czwartkowe popołudnie (12.05.2022) czas w Dębnie się zatrzymał. Rodzina i przyjaciele odprowadzili na wieczny spoczynek ogniomistrza z PSP Leżajsk. Marcin T. (37 l.) spoczął na cmentarzu w Dębnie, gdzie mieszkał i wychowywał dzieci. Strażaka z PSP Leżajsk żegnały tłumy. Młody tata zginął na przejeździe kolejowym w Tryńczy.

Do tragicznego wypadku, w którym zginął Marcin doszło w poniedziałek (09.05.2022) po godz. 15.00, w miejscowości Tryńcza.  Pod szynobus relacji Przeworsk-Stalowa Wola wjechał samochód ciężarowy marki Renault, który prowadził strażak.  

-Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault, 37-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, nie zastosowała się do znaku „STOP”, wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z pociągiem osobowym relacji Przeworsk - Stalowa Wola - informowała Justyna Urban z KPP w Przeworsku

- W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem ciężarowym. W wyniku tego zdarzenia, osoby podróżujące pociągiem nie odniosły żadnych obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że maszynista był trzeźwy. Okoliczności tragicznego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora- relacjonowała Justyna Urban.

Bliscy pożegnali Marcina. Strażak spoczął w Dębnie

W czwartek (12.05.2022)  o 14.00 rodzina i przyjaciele żegnali w Dębnie strażaka Marcina. Mężczyzna spoczął na cmentarzu we wsi, w której mieszkał i wychowywał dzieci.  W ostatnią drogę odprowadzili go przyjaciele, rodzina, żona, koledzy z PSP Leżajsk. Jego mogiła tonie  w kolorowych kwiatach. Na pogrzebie pojawiły się tłumy.

Przyczyny tragicznego wypadu wyjaśnia policja. Bliscy pogrążeni w żałobie będą musieli się nauczyć żyć bez śp. Marcina. Bez męża, taty, kolegi, bez strażaka, który niósł bezwarunkową pomoc.

Zobacz też: Bliscy pożegnali Mateusza, który zginął pędząc do pracy w Radawie. Grób 20-latka tonie w morzu kwiatów [WIDEO, GALERIA]

Najbliżsi pożegnali strażaka z Leżajska, który zginął na przejeździe kolejowym w Tryńczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE