Dramat w Sieteszy. Nie żyje mężczyzna, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

2020-08-07 16:23 AP
Dramat w Sieteszy. Nie żyje mężczyzna, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy
Autor: KPP Przeworsk Dramat w Sieteszy. Nie żyje mężczyzna, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (7 sierpnia) w miejscowości Sietesz. 78-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy podczas wykonywania prac polowych. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac polowych z nieustalonych przyczyn został przygnieciony przez ciągnik rolniczy marki Ursus. Poszkodowanego znalazła jego żona i o wypadku powiadomił służby ratunkowe. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

- Policja apeluje o zachowanie ostrożności w trakcie prac polowych. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia, co może  kosztować utratę zdrowia, a czasem nawet życia. Ogromny wpływ na bezpieczeństwo ma również stan trzeźwości. Pamiętajmy również o bezpieczeństwie najmłodszych oraz o tym, że  pojazdy i maszyny rolnicze  mogą stwarzać dla dzieci  bardzo duże zagrożenie. - apelują policjanci.

Prace na stacji Rzeszów Główny są już praktycznie na finiszu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.