Egzamin zawodowy: odpowiedzi CKE sprawdzisz online. Jakie są poprawne odpowiedzi do zadań z egzaminu zawodowego?

2021-06-22 10:42
Egzamin zawodowy 2021
Autor: F1 Digitals / Pixabay Egzamin zawodowy: odpowiedzi CKE zostaną udostępnione. Gdzie sprawdzić odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021?

Egzamin zawodowy: odpowiedzi z części pisemnej zostaną opublikowane przez CKE. Dzięki temu zdający będą mogli sprawdzić, jak im poszło i czy otrzymają świadectwo kwalifikacji zawodowej. Kiedy i gdzie sprawdzić odpowiedzi do zadań z arkusza CKE z egzaminu zawodowego 2021? Oficjalne odpowiedzi zostaną udostępnione online w internecie. Znajdziecie je w artykule na se.pl.

Egzamin zawodowy odbywa się dwa razy do roku. To ważny egzamin, dzięki któremu można uzyskać świadectwo kwalifikacji zawodowej. Sesja letnia 2021 rozpoczęła się w czerwcu. Od 21 czerwca trwają egzaminy zawodowe dla osób zdających w Formule 2017 i 2012. Oprócz egzaminów praktycznych, 22 czerwca zdający zmierzą się z arkuszami CKE i zadaniami z części pisemnej egzaminu zawodowego 2021. Później będą chcieli sprawdzić, jak im poszedł egzamin zawodowy. Odpowiedzi zostaną oficjalnie udostępnione. Kiedy i jak będzie można je sprawdzić? Kiedy CKE ogłosi oficjalne wyniki egzaminów zawodowych 2021? Wyjaśniamy poniżej.

Przeczytaj koniecznie: Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021. Gdzie znaleźć odpowiedzi CKE z części pisemnej? [Egzamin zawodowy czerwiec 2021]

Egzamin zawodowy: odpowiedzi, rozwiązania, arkusze CKE

Odpowiedzi do egzaminu zawodowego zostaną udostępnione online w internecie po rozwiązaniu przez zdających zadań z arkuszy CKE. Oficjalne odpowiedzi do zadań z części pisemnej z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Formuła 2012 i Formuła 2017) CKE opublikuje w dniu 25 czerwca 2021 roku od godz. 14:00. Rozwiązania znajdziecie je w artykule na se.pl. Przypomnijmy, że aby zdać egzamin zawodowy, z obu części należy uzyskać określoną liczbę punktów, w tym:

  • z części pisemnej min. 50% punktów możliwych do uzyskania,
  • z części praktycznej min. 75% punktów możliwych do uzyskania.

W galerii poniżej znajdują się odpowiedzi z zeszłorocznego egzaminu zawodowego - w takiej formie zostaną też publikowane przez CKE odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021.

Egzamin zawodowy: wyniki. Kiedy i jak sprawdzić?

Wyniki egzaminu zawodowego zostaną ogłoszone przez CKE i przekazane do szkół. Aby sprawdzić wyniki, zdający będą musieli zalogować się na konto na stronach właściwej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Login i hasło dostępu do konta, na którym będą opublikowane wyniki, zostaną udostępnione przez szkoły. Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. Z kolei świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie trafią do szkół 8 września 2021 roku.

Sprawdź także: Egzamin zawodowy. Kiedy i gdzie będą wyniki? Ważne informacje dla zdających egzaminy zawodowe w czerwcu 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE