Egzamin zawodowy 2021

i

Autor: Corinne Kutz / Unsplash Egzamin zawodowy: wyniki - kiedy i gdzie będą opublikowane przez CKE?

Egzamin zawodowy. Kiedy i gdzie będą wyniki? Ważne informacje o tym, jak sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2021

2021-08-31 9:14

Egzamin zawodowy dla zdających w Formule 2017 i 2012 rozpoczął się 21 czerwca 2021 od egzaminów z części praktycznej. 22 czerwca zdający podeszli do egzaminów pisemnych. Kiedy wyniki egzaminu zawodowego 2021 zostaną opublikowane? CKE przedstawiła cały harmonogram egzaminu zawodowego 2021. Znalazły się w nim także informacje na temat publikacji wyników. Zobaczcie!

Egzaminy zawodowe 2021 organizowane przez CKE w sesji letniej rozpoczęły się w czerwcu. Do części praktycznej od 21 czerwca przystąpiło ponad 160 tysięcy zdających. Z kolei ponad 150 tys. osób podchodziło do egzaminu zawodowego pisemnego w Formule 2017 i 2012. Kiedy CKE ogłosi wyniki egzaminu zawodowego z sesji czerwcowej i jak je sprawdzić? - zastanawiają się zdający. Sprawdziliśmy w harmonogramie CKE, kiedy zostaną opublikowane wyniki oraz przyznane świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Sprawdź koniecznie: Wyniki egzaminu zawodowego 2021. O której godzinie i jak sprawdzić wyniki CKE na portalu zdającego?

Czytaj także: Egzamin zawodowy 2021. Kiedy wyniki i jak je sprawdzić? CKE wyjaśnia i podaje harmonogram egzaminów

Egzamin zawodowy: wyniki

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 opublikuje CKE i przekaże je do szkół. Kiedy zdający egzamin zawodowy w czerwcu poznają wyniki? Znana jest już data podania oficjalnych wyników. Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. Z kolei świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie trafią do szkół 8 września 2021 roku.

Czytaj także: Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021. Gdzie znaleźć odpowiedzi CKE z części pisemnej? [Egzamin zawodowy czerwiec 2021]

Egzamin zawodowy: jak sprawdzić wyniki?

W zależności od formuły egzaminu zawodowego, wyniki będzie można sprawdzić na stronach internetowych właściwych Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych lub na portalu zdającego w Systemie Informatycznym Obsługi Egzaminów Potwierdzających Kwalifikacje w Zawodzie. Dane do logowania (login i hasło) zdający powinni otrzymać w szkole, w której składali deklarację. Jak informuje OKE Gdańsk, informacje o wynikach zostaną ponadto wysłane do zdających poprzez email lub sms – dotyczy to tylko tych zdających, którzy w deklaracji podali swój numer telefonu lub adres email, a szkoła wprowadziła te dane do serwisu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE