Egzamin zawodowy 2021

i

Autor: Dylan Ferreira / Unsplash Egzamin zawodowy 2021: kiedy i jak sprawdzić wyniki? O której godzinie CKE udostępni wyniki egzaminu zawodowego?

Wyniki egzaminu zawodowego 2021. O której godzinie i jak sprawdzić wyniki CKE na portalu zdającego?

2021-08-31 11:22

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 CKE udostępni zdającym we wtorek, 31 sierpnia. O której godzinie i jak należy sprawdzić wyniki na stronach OKE oraz na portalu zdającego? Niektórzy zdający swój wynik mogą otrzymać także mailem lub smsem. Kiedy i o której godzinie CKE udostępni wyniki egzaminu zawodowego? Wyjaśniamy, jak się zalogować, żeby sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2021 online.

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 - kiedy i o której godzinie?

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. O której godzinie zdający mogą spodziewać się wyników egzaminu zawodowego 2021?  Jak informuje CKE, wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbywał się w terminie czerwiec/lipiec, zostaną udostępnione 31 sierpnia 2021 roku od godziny 10:00. Następnie zdający będą mogli sprawdzić, czy zdali egzamin zawodowy 2021. Do zaliczenia części praktycznej potrzeba aż 75% punktów możliwych do zdobycia. Z kolei, by zdać część pisemną egzaminu zawodowego 2021, trzeba uzbierać 50% wszystkich punktów. Uczniowie, którzy zdadzą egzaminy zawodowe 2021 otrzymają świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Dokumenty te trafią do szkół 8 września 2021 roku.

Masz problem z zalogowaniem do systemu, żeby sprawdzić wyniki? Przeczytaj koniecznie: Logowanie do systemu nie działa. Co zrobić, żeby sprawdzić wyniki?

Wyniki egzaminu zawodowego - gdzie i jak je sprawdzić?

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 zdający będą mogli sprawdzić online. CKE udostępni wyniki na indywidualnych kontach uczniów, do których dostęp można znaleźć online. W zależności od formuły egzaminu zawodowego, wyniki będzie można sprawdzić na stronach internetowych właściwych Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych lub na portalu zdającego w Systemie Informatycznym Obsługi Egzaminów Potwierdzających Kwalifikacje w Zawodzie:

  • w przypadku egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Formuła 2012 wyniki dostępne będą poprzez serwisy poszczególnych okręgowych komisji egzaminacyjnych,
  • w przypadku egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Formuła 2017 oraz egzaminów zawodowych Formuła 2019 wyniki będą dostępne poprzez system SIOEPKZ. Zdający będą mogli sprawdzić wyniki tych egzaminów poprzez PORTAL ZDAJĄCEGO systemu SIOEPKZ.

Dane do logowania (login i hasło) zdający powinni otrzymać w szkole, w której składali deklarację. Jak informuje OKE Gdańsk, informacje o wynikach zostaną ponadto wysłane do zdających poprzez email lub sms – dotyczy to tylko tych zdających, którzy w deklaracji podali swój numer telefonu lub adres email, a szkoła wprowadziła te dane do serwisu.

Sonda
Czy egzamin zawodowy był dla ciebie trudny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE