Egzamin zawodowy 2021

i

Autor: zrzut ekranu / portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl Egzamin zawodowy 2021. Co zrobić, jeśli logowanie nie działa? Jak sprawdzić wyniki?

Wyniki egzaminu zawodowego. Logowanie do systemu nie działa. Co zrobić, żeby sprawdzić wyniki?

2021-08-31 10:58

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 CKE opublikowało we wtorek, 31 sierpnia. Niestety, niektórzy zdający zgłaszają problem z logowaniem - nie mogą się dostać do systemu, żeby sprawdzić swoje wyniki z egzaminu zawodowego 2021. Bardzo się stresują, bowiem nie wiedzą, czy zdali egzamin zawodowy 2021. Co zrobić, żeby sprawdzić wyniki, jeśli logowanie na stronie nie działa? Podpowiadamy!

Wyniki egzaminu zawodowego: logowanie do systemu nie działa

31 sierpnia 2021 zdający mieli poznać wyniki egzaminu zawodowego od CKE. Czekali na nie od czerwca, kiedy to odbywała się sesja letnia egzaminu w części pisemnej i praktycznej. Niektórzy mają jednak problem z logowaniem do systemu z wynikami i do teraz nie wiedzą, czy zdali egzamin zawodowy 2021. - Nie mogę się zalogować, pokazuje mi, błędne hasło albo login - skarży się jedna ze zdających w mediach społecznościowych. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą inni zdający, którzy mieli taki sam problem, ale w końcu udało im się zalogować. Rozwiązań może być kilka. Zobaczcie w dalszej części artykułu, co zrobić, jeśli nie działa wam logowanie do systemu CKE z wynikami egzaminu zawodowego 2021.

Przeczytaj także: Wyniki egzaminu zawodowego 2021. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki CKE i jak odebrać świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie? [31 sierpnia 2021]

Problemy z logowaniem, żeby sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2021 - co robić?

Przede wszystkim, zdający powinien sprawdzić, czy próbuje się zalogować do systemu na właściwej stronie internetowej. Przypomnijmy, że w przypadku egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Formuła 2012 wyniki dostępne będą poprzez serwisy poszczególnych okręgowych komisji egzaminacyjnych, natomiast w przypadku egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Formuła 2017 oraz egzaminów zawodowych Formuła 2019 wyniki będą dostępne poprzez PORTAL ZDAJĄCEGO systemu SIOEPKZ. Jeśli zdający próbuje sprawdzić swój wynik na właściwej stronie internetowej, a nadal nie działa mu logowanie do systemu, internauci radzą, by skorzystał z opcji zresetowania hasła. - Też tak miałam, musicie kliknąć "resetuj hasło" i na stronce która wam się otworzy wpisujecie login (ze szkoły) i podajecie swojego e-maila, na niego dostaniecie tymczasowy login i hasło którym się logujecie i potem ustawiacie własne hasło!! - wyjaśnia jedna z użytkowniczek Twittera. Jeśli pomimo tego logowanie lub resetowanie hasła nie działa, niektórzy zdający polecają także spróbować logowania w innej przeglądarce, albo zamiast na telefonie - zalogować się na tablecie lub komputerze i wtedy spróbować zmienić hasło.

Sonda
Czy egzamin zawodowy był dla ciebie trudny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE