Festiwal „Karpaty Na Widelcu” w Rzeszowie z Robertem Makłowiczem. Miasto szuka wystawców na jarmark

i

Autor: TheAngryTeddy /Pixabay.com Festiwal „Karpaty Na Widelcu” w Rzeszowie z Robertem Makłowiczem. Miasto szuka wystawców na jarmark

Nowy festiwal w Rzeszowie

Festiwal „Karpaty Na Widelcu” w Rzeszowie z Robertem Makłowiczem. Miasto szuka wystawców na jarmark

2022-08-21 9:31

„Karpaty na Widelcu” to festiwal kulinarny, który odbędzie się w Rzeszowie we wrześniu. Udział weźmie w nim Robert Makłowicz. Do 5 września firmy zajmujące się rękodziełem oraz wyrobami spożywczymi mogą przesłać formularz zgłoszeniowy, by wziać udział w imprezie.

Imprezę „Karpaty na Widelcu” miasto Rzeszów zaplanowało na 24 i 25 września. Ma to być prawdziwe święto podkarpackiej kuchni, które zachwyci odwiedzających bogactwem smaków, ale też zintegruje lokalnych przedsiębiorców. Weźmie w nim udział Robert Makłowicz.

- Stworzymy porządny, o europejskim znaczeniu festiwal, korzystając z know-how, z wiedzy i dorobku pana Roberta Makłowicza. To wydarzenie, promujące prawdziwe karpackie smaki oraz kulturę, będzie atrakcją kulinarną, kulturalną i turystyczną Rzeszowa - zapowiada Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Jak donosi Urząd Miasta Rzeszowa, poszukiwani są wystawcy na towarzyszący festiwalowi jarmark. Każdy producent rękodzieła i produktów spożywczych może zgłosić się do udziału i oferować swoje produkty uczestnikom imprezy.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej: TUTAJ. Uzupełniony dokument należy przesłać na adres: jarmark@karpatynawidelcu.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.

Art In Culture w Rzeszowie
Sonda
Twoim zdaniem: Robert Makłowicz umie gotować?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE