Rzeszów: pchli targ w FOSIE [GALERIA]

i

Autor: AP

Pchli targ

Rzeszów: pchli targ w FOSIE. Pierwsza edycja letniego BAZZARU przyciągnęła rzeszowian [WIDEO, GALERIA]

2022-08-08 7:30

W niedzielę (7.08.2022) odbyła się w rzeszowskiej FOSIE pierwsza edycja letniego BAZZARU. Pojawiło się sporo rzeszowian, którzy buszowali wśród stoisk w poszukiwaniu perełek. Było z czego wybierać - pojawiła się ręcznie robiona ceramika, vintage ubrania i inne skarby.

Pchli targ w Rzeszowie

W rzeszowskiej FOSIE zorganizowano pierwszą edycją letniego BAZZARU. W niedzielę, 7 sierpnia na pchlim targu można było zakupić ubrania, buty, płyty, książki, zabawki, biżuterię, lampiony, vintage zastawy stołowe, flakony, wyroby handmade oraz wiele, wiele innych! Każdy mógł znaleźć jakiś skarb dla siebie. Rzeszowianie tłumnie zgromadzili się, by buszować w poszukiwaniu perełek.

Zobacz też: Miasto Rzeszów wśród liderów niesienia pomocy uchodźcom z Ukrainy

Chociaż organizatorzy przewidzieli, że pchli targ potrwa do godziny 16.00 - gdy wybiła ta godzina, wciąż mnóstwo osób poszukiwało skarbów, a tylko nieliczni wystawcy zaczęli się pakować. Nic dziwnego, piękna pogoda wręcz zachęcała do poszukiwań, a było w czym wybierać.

Moda na rzeczy i ubrania z drugiej ręki przeżywa teraz swój czas. To wybór ekologiczny, ale też dający możliwość posiadania unikalnych rzeczy, których nie ma nikt inny. W dodatku często dbający o nasze portfele - piękne perełki (przy odrobinie szczęścia) można upolować za grosze. 

Zobacz też: Kąpielisko na rzeszowskiej Żwirowni zamknięte. Powodem sinice

Sonda
Czy robisz zakupy w lumpeksach?